Jdi na obsah Jdi na menu
 

Aktuality

Příspěvky

Město Chodov má další kulturní památku

14. 5. 2018

kostel_chodov2.jpgCHODOV - Město Chodov má další nemovitou kulturní památku. Ministerstvo kultury totiž zařadilo v těchto dnech na seznam památek chodovský evangelický kostel.

 

Ubytování na Bernardu se rozšířilo o nové apartmány

11. 5. 2018

prohlidka-prostor2.jpgKRÁLOVSKÉ POŘÍČÍ – O pět moderních apartmánů včetně stylového podkrovního apartmá se rozšířila ubytovací kapacita Statku Bernard v Královském Poříčí.

 

Klášter naplnily fantastické krajiny Pavla Trnky

10. 5. 2018

krajiny2.jpgSOKOLOV - Klášterní kostel svatého Antonína v Sokolově hostí jedinečnou výstavu velkoformátových kreseb akademického malíře, grafika a virtuozního ilustrátora sci-fi Pavla Trnky z Plzně.

 

Robert Vano oslavil na Statku Bernard 70. narozeniny

7. 5. 2018

robert-vano1_ps2.jpgKRÁLOVSKÉ POŘÍČÍ – Světoznámý fotograf Robert Vano oslavil v sobotu 5. května 2018 sedmdesáté narozeniny. Jubilejní den, stejně jako celý víkend, si užil na Statku Bernard v Královském Poříčí.

 

Křesadla v Karlovarském kraji již mají své držitele

1. 5. 2018

kresadlo2017_2.jpgKARLOVARSKÝ KRAJ – Již po jedenácté slavnostně udělena Křesadla za rok 2017 dobrovolníkům z Karlovarského kraje.

 

Opravená lávka přes Ohři již slouží pěším i cyklistům

27. 4. 2018

lavkamostov2.jpgMOSTOV - Zchátralá ocelová lávka v Mostově na Chebsku, po které vede oblíbená cyklostezka Ohře a hojně využívaná trasa EuroVelo 4, se po několika letech konečně dočkala nutných oprav.

 

Hitem sezóny bude Fotomuzeum s virtuální realitou

23. 4. 2018

fotomuzeum2.jpgKRÁLOVSKÉ POŘÍČÍ – Naprostý unikát se brzy představí návštěvníkům Statku Bernard v Královském Poříčí. V rámci včelařské expozice má být totiž zcela nová atrakce – virtuální realita.

 

U Bílé vody začala stavba pumptracku

18. 4. 2018

pumptrack2.jpgCHODOV - Stavba nového sportoviště pro veřejnost u Bílé vody, takzvaného pumptracku, se rozběhla naplno.

 

Do Čištění řeky Ohře se zapojilo téměř tisíc dobrovolníků

13. 4. 2018

ohre3.jpgKARLOVARSKÝ KRAJ - V letošním roce se již po třetí konala pod hlavičkou místních akčních skupin Karlovarského kraje akce Čištění řeky Ohře.

 

Diváky pobaví Partička a stand up comedy Na stojáka

12. 4. 2018

particka2.jpgKRÁLOVSKÉ POŘÍČÍ – Na humor a povyražení v nejrůznějších formách sází v letošním roce Statek Bernard v Královském Poříčí.