Jdi na obsah Jdi na menu
 

Co se děje v kraji

Příspěvky

Na území našeho kraje se našel bronzový poklad

10. 2. 2016

nalez-2.jpgKARLOVARSKÝ KRAJ - Na počátku tohoto týdne nahlásil občan, který v lesním remízku katastru obce Nová Role hledal kameny na svoji zahrádku, nález historických dobových artefaktů.

 

Víkend v Krušných horách byl ve znamení lyžování

17. 1. 2016

ski-bublava2.jpgKRUŠNÉ HORY - Skvělé sněhové podmínky po vydatném sněžení hlásí lyžařské areály v Krušných horách. Milovníci zimních sportů proto nezaváhali a vzali o víkendu horská střediska doslova útokem.

 

Lesníci přivezou dětem vánoční stromky

5. 12. 2015

stromky2.jpgKARLOVARSKÝ KRAJ – Tisíce dětí budou letošní Vánoce trávit v dětských domovech, léčebnách, nemocnicích a dalších zařízeních. Mnohé z nich si dárky rozbalí pod vánočním stromem, který pro ně zdarma vyberou a na místo dopraví lesníci ze státního podniku Lesy České republiky.

 

Kampaň destinační agentury propaguje celý kraj

27. 11. 2015

destinacka2.jpgKARLOVARSKÝ KRAJ – Síla dobrých zpráv. Na tu vsadila destinační agentura Poznej Sokolovsko, když v Karlovarském kraji startovala informační kampaň na podporu cestovního ruchu. A jak se s odstupem času ukázalo, byla to správná cesta.

 

Tragické události vyvolaly v našem kraji vlnu solidarity

16. 11. 2015

kondolence2.jpgKARLOVARSKÝ KRAJ - Od dnešního dne mohou lidé na Krajském úřadě Karlovarského kraje vyjádřit podpisem do kondolenční listiny soustrast s oběťmi pátečních teroristických útoků v Paříži.

 

QR kódy nabízí kontakty na úředníky

10. 11. 2015

rokusek2.jpgKARLOVARSKÝ KRAJ - Od nynějška nabízí Krajský úřad Karlovarského kraje novou službu pro veřejnost. Nainstalované QR kódy, které lze načíst prostřednictvím chytrého mobilního telefonu.

 

Hejtman diskutoval se zástupci pivovarů z kraje

6. 11. 2015

pivovary2.jpgKARLOVARSKÝ KRAJ - Hejtman Karlovarského kraje Martin Havel se setkal s majiteli a zástupci regionálních pivovarů. Ti společně diskutovali o problémech, které jim nejvíce komplikují podnikání.

 

Za netopýry do Jáchymova a k dolu Jeroným

25. 8. 2015

netopyr2.jpgKARLOVARSKÝ KRAJ – Netopýrům bude patřit následující víkend. Již v pátek 28. srpna se za nimi mohou lidé vypravit do Jáchymova a následující den k dolu Jeroným ve Slavkovském lese.

 

Kraj představí na Pražském hradě Becherovu vilu

30. 7. 2015

vila2.jpgKARLOVARSKÝ KRAJ/PRAHA - Karlovarský kraj, stejně jako všechny ostatní kraje, představí letos v Jiřském klášteře na Pražském hradě své největší architektonické skvosty, kulturu, umění a objekty, jež ho nejlépe charakterizují.

 

Nové výukové materiály popisují zdravý životní styl

21. 7. 2015

workshop3.jpgKARLOVARSKÝ KRAJ - Závěrečným propagačním workshopem vyvrcholil koncem června projekt s názvem ´Můj životní styl a zdraví´, jehož cílem je motivovat žáky základních škol k přijetí zásad zdravého životního stylu jako základní normy pro vlastní život.

 

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12

následující »