Jdi na obsah Jdi na menu
 

Co se děje v kraji

Příspěvky

S pomocí kraje se daří opravovat církevní památky v regionu

3. 9. 2014

chlum2.jpgKARLOVARSKÝ KRAJ - V západních Čechách se nachází řada významných církevních památek, které postupně chátrají. Karlovarský kraj proto každoročně přispívá na jejich obnovu více jak milion korun.

 

Bojovníci proti násilí na ženách vyrážejí na svoji misi

2. 9. 2014

bojovnici2.jpgKARLOVARSKÝ KRAJ – Do ještě usilovnějšího boje proti domácímu násilí se pouští sokolovská neziskovka Pomoc v nouzi, o.p.s. V srpnu odstartovala projekt, jehož hlavním cílem je rozšířit poskytování odborné pomoci týraným osobám a eliminace domácího násilí na ženách a stalkingu - nebezpečného pronásledování.

 

Cestování po Česku je výrazně na vzestupu

22. 8. 2014

pamatky.jpgKARLOVARSKÝ KRAJ - Zájem Čechů o poznávání turistických cílů v naší zemi stoupá. Roste počet těch, kteří v Česku tráví dovolenou nebo některý z prodloužených víkendů, i těch, kteří se po tuzemsku vydávají pouze na výlety.

 

Podívejte se za netopýry z Chebského hradu a dolu Jeroným

21. 8. 2014

netopyr2.jpgKARLOVARSKÝ KRAJ - Za netopýry se mohou vypravit lidé ke středověkému dolu Jeroným a na Chebský hrad. Již tradiční putovní akce v našem regionu seznámí návštěvníky se záhadnými a mnoha mýty opředenými nočními tvory.

 

Novináři radili neziskovkám, jak se dostat na stránky novin

12. 8. 2014

seminar2.jpgKARLOVARSKÝ KRAJ - Jednodenní seminář na téma neziskovky a média přichystal Český novinářský klub (ČNK) ve spolupráci s Asociací nevládních neziskových aktivit Karlovarského kraje (ANNA KK).

 

Najde Simona Krainová vítězku soutěže letos v našem kraji?

8. 7. 2014

krainova2.jpgKARLOVARSKÝ KRAJ - Letos už podruhé se v rámci modelingové soutěže Czechoslovak TopModel uskuteční 11 regionálních castingů a tím pádem i 11 příležitostí setkat se s ředitelkou celého projektu, Simonou Krainovou.

 

Francouzská čtyřspřeží ovládla vozatajské závody v Nebanicích

7. 7. 2014

parkur_mourier2.jpgNEBANICE - Mezinárodní vozatajské závody CAI3* v Nebanicích u Chebu vyvrcholily překážkovými jízdami mezi kužely. V hlavní kategorii čtyřspřeží vybojoval dílčí prvenství Jiří Nesvačil junior, ale z celkového prvenství se radovali Francouzi.

 

Zikmundová mistryní České republiky v terčové lukostřelbě

1. 7. 2014

zikmundova2.jpgKARLOVARSKÝ KRAJ - Město Cheb si může na seznam úspěšných připsat další jméno. Z Plzně přivezla titul mistryně České republiky v terčové lukostřelbě pro rok 2014 Martina Zikmundová z klubu LK ESKA Cheb.

 

Cyklostezka podél Ohře z Chebu do Karlových Varů je hotová

16. 6. 2014

cyklostezkacheb2.jpgKARLOVARSKÝ KRAJ – Cykloturisté si mohou naplánovat krásný výlet podél řeky Ohře a bez problémů doje z Chebu až do Karlových Varů, respektive do Svatošských skal. Nedávno byl totiž zahájen provoz na dokončeném úseku páteřní krajské cyklostezky, který vede z Chebu do Chocovic.

 

Okolí Skalky a Jesenice si ulevilo od nepořádku

12. 5. 2014

uklidskalka11.jpgKARLOVARSKÝ KRAJ - Od nepořádku a všeho, co nepatří do přírody, si ulevilo okolí vodních nádrží Skalka a Jesenice na Chebsku. Do úklidu odpadků v zátopových pásmech vodních děl se koncem dubna pustili zaměstnanci sociálního podniku Srdce a čin.

 

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11

následující »