Jdi na obsah Jdi na menu
 

Knižní tipy

Příspěvky

Na slavnostním křtu románu se možná objeví i andělé

21. 9. 2018

andele---kniha2.jpgKRASLICE – Na křest svého nového románu „Andělé usínají v New Yorku“ zve ve středu 26. září regionální autor Milan Hloušek.

 

Křest Stínů nad Krušnými horami 2 se odehraje na zámku

15. 9. 2018

gerhart_cteni2.jpgSOKOLOV - Autorské čtení spojené s křtem nové knihy Stíny nad Krušnými horami 2 se uskuteční v pátek 21. září od 18 hodin na zámku v Sokolově.

 

Nová publikace mapuje proměny Chodova

9. 9. 2018

chodov_publikace2.jpgCHODOV - Novou publikaci s řadou historických i současných fotografií města vydal Chodov. Dvojjazyčná kniha s názvem Chodovské proměny má 130 stran.

 

Příběhy s nádechem tajemna putují za čtenáři

17. 7. 2018

jachymov2.jpgJÁCHYMOV – Literární putování po Krušných horách zavítalo o uplynulém víkendu do Jáchymova na Karlovarsku.

 

Knížka popisuje návštěvu posledního Habsburka v Kraslicích

13. 6. 2018

meinl2.jpgKRASLICE - Vaše Veličenstvo, vítejte v Kraslicích aneb O návštěvě posledního Habsburka v Kraslicích. Takový je název nové publikace Stanislava Meinla.

 

Letní dny bez konce budou mít pokračování

1. 6. 2018

veletrh2.jpgKRASLICE - Již letos na podzim se čtenáři dočkají pokračování románu „Letní dny bez konce“. Novinkový titul ponese název „Andělé usínají v New Yorku“.

 

Pokračování knihy „Stíny nad Krušnými horami II“ má vítěze

24. 2. 2018

stiny2.jpgKRUŠNÉ HORY - Nadace St. Joachim vyhlásila vítěze literární soutěže o nejlepší detektivní povídky do pokračování knihy „Stíny nad Krušnými horami II“.

 

Staré Kraslice v obrazech se dočkaly vydání

1. 1. 2018

kniha_kotesovec5.jpgKRASLICE – Staré Kraslice v obrazech. To je název knihy někdejšího kronikáře Václava Kotěšovce, která je od prosince k dostání v kraslickém infocentru.

 

Čtenáři si užívají Letní dny bez konce

12. 4. 2017

mhkniha2.jpgKRASLICE – Ke čtenářům v těchto dnech putuje netrpělivě očekávaná knižní novinka od kraslického rodáka Milana Hlouška nesoucí název „Letní dny bez konce“.

 

Publikace přibližuje význam Otce Krušnohoří

10. 3. 2017

publ-dotz2.jpgKRASLICE - U příležitosti 200. výročí od narození rytíře Richarda Jakoba von Dotzauera vyšla v minulém roce publikace o tomto jednom z největších kraslických rodáků.