Jdi na obsah Jdi na menu
 

Info z pivovaru

Příspěvky

Kynšperk se dočká kulturního sálu, vzniká v pivovaru

17. 3. 2014

kulturnisal2.jpgKYNŠPERK NAD OHŘÍ – Moderního kulturního sálu se již brzy dočkají lidé v Kynšperku nad Ohří. Prostory vhodné pro pořádání společenských akcí a plesů vznikají v areálu Kynšperského pivovaru.

 

Děti si v pivovaru užily veselý masopustní rej

5. 3. 2014

masopustkp5.jpgKYNŠPERK NAD OHŘÍ – Desítky dětí vyrazily v neděli odpoledne na masopustní zábavu do Kynšperského pivovaru. Čekaly je tu soutěže, hry a karnevalová diskotéka.

 

Pivovar připravuje masopustní rej či divadlo pro děti

20. 2. 2014

pivovar2.jpgKYNŠPERK NAD OHŘÍ – Veselým masopustním rejem ožije v neděli 2. března areál Kynšperského pivovaru. Návštěvníci se mohou těšit na dobrou zábavu a pestrý program pro děti. Na ty čeká soutěž o nejlepší masku a diskotéka.

 

Návštěvníci pivovaru mohou nakouknout do historických tanků

11. 2. 2014

tanky2.jpgKYNŠPERK NAD OHŘÍ – Skutečnou raritou a velkou zajímavostí se mohou chlubit v Kynšperském pivovaru. Při rekonstrukci ležáckých sklepů totiž zcela náhodou objevili zazděné betonové historické tanky z počátku minulého století.

 

V Kynšperku nad Ohří znovu žačnou s výrobou piva

30. 11. 2012

pivovar3.jpgKYNŠPERK NAD OHŘÍ – Zlatavý mok s hustou bílou pěnou se znovu po dlouhých letech začne vařit v Kynšperku nad Ohří. A to v prostorách, které se k tomu nejvíce hodí – v objektu bývalého pivovaru.