Jdi na obsah Jdi na menu
 

Neziskovky

Příspěvky

V domech na půl cesty si knížky našly vděčné čtenáře

4. 9. 2015

klikacky2.jpgSOKOLOVSKO - Z knihovničky plné nových publikací se těší klienti Domů na půl cesty v Nebanicích a Kynšperku nad Ohří, které provozuje nezisková organizace Pomoc v nouzi, o.p.s.

 

Krajskou Cenu Ď získala dobrovolnice z léčebny

3. 6. 2015

cenad3.jpgDOLNÍ RYCHNOV - Dobrovolnice v sociální a zdravotní péči Dana Svobodová ze Sokolova získala Cenu Ď v krajském kole této celostátní soutěže.

 

Křesadla ocenila práci dobrovolníků v našem kraji

28. 4. 2015

kresadlo_oceneni2.jpgKARLOVARSKÝ KRAJ - Ve dvoraně Ostrovského zámku byla již po deváté slavnostně udělena Křesadla za rok 2014 dobrovolníkům z Karlovarského kraje. Při slavnostním ceremoniálu byli oceněni čtyři dobrovolníci cenou pro obyčejné lidi, kteří dělají neobyčejné věci.

 

Pomoc v nouzi prezentovala své služby v Kynšperku

16. 4. 2015

prezentace3.jpgKYNŠPERK NAD OHŘÍ - Jaké sociální služby poskytuje nezisková organizace Pomoc v nouzi, o.p.s. a pro koho jsou určené. To se počátkem dubna v jednacích prostorách Kynšperského pivovaru dozvěděli účastníci otevřeného setkání, na které byli pozváni zastupitelé města, radní, zástupci škol a další.

 

Dotazníkový průzkum v ulicích naplno odstartoval

13. 3. 2015

dotazniky2.jpgKARLOVARSKÝ KRAJ - Velký dotazníkový průzkum naplno odstartovala nezisková organizace Pomoc v nouzi, o.p.s. v rámci projektu Bojovníci proti násilí na ženách. Během března hodlá oslovit až 1200 lidí z celého Karlovarského kraje.

 

Neziskovky se potkaly při bohoslužbě v Kraslicích

16. 1. 2015

bohosluzba2.jpgKRASLICE - Základy pro budoucí spolupráci položily nezisková organizace Pomoc v nouzi, o.p.s. a Křesťanské vzdělávací centrum Sintů a Romů, o.s. A to během setkání v Kraslicích, kterého se zúčastnili zástupci obou organizací.

 

Nové knížky udělaly radost maminkám i dětem

9. 1. 2015

knizky2.jpgSOKOLOV - Nové knížky našli pod vánočním stromkem rodiče a jejich děti z Azylového domu v Sokolově. Společně se tak mohou začíst do zajímavých příběhů a trávit tak volný čas nad pěknými knihami.

 

Potravinová sbírka pomohla i chudým v našem kraji

12. 12. 2014

potraviny2.jpgKARLOVARSKÝ KRAJ - O pohodu vánočních svátků a štědrovečerní tabuli plnou dobrého jídla nebudou ochuzeni klienti Azylového domu v Sokolově a Domů na půl cesty v Nebanicích a Kynšperku nad Ohří. Ačkoli mají hluboko do kapsy, letos o Vánocích rozhodně strádat nebudou.

 

Den otevřených dveří přiblíží téma domácího násilí

19. 11. 2014

zlutice2.jpgŽLUTICE – Kam se obrátit o radu a pomoc v případě, že se člověk nebo někdo z jeho okolí stane obětí domácího násilí? Co dělat, pokud se rodina s dětmi řítí do dluhové pasti, trpí sociálním vyloučením a nedokáže své problémy sama překonat?

 

Labužníky potěší nová čokoláda z Kynšperka nad Ohří

25. 9. 2014

cokolada-3.jpgKYNŠPERK NAD OHŘÍ - Nové dílny pro sociálně terapeutické činnosti otevře v pátek 3. října v Kynšperku nad Ohří nezisková organizace Pomoc v nouzi, o.p.s. Při této příležitosti zve veřejnost na Den otevřených dveří s ochutnávkou čokolády.