Jdi na obsah Jdi na menu
 

Neziskovky

Příspěvky

Pomoc v nouzi prezentovala své služby v Kynšperku

16. 4. 2015

prezentace3.jpgKYNŠPERK NAD OHŘÍ - Jaké sociální služby poskytuje nezisková organizace Pomoc v nouzi, o.p.s. a pro koho jsou určené. To se počátkem dubna v jednacích prostorách Kynšperského pivovaru dozvěděli účastníci otevřeného setkání, na které byli pozváni zastupitelé města, radní, zástupci škol a další.

 

Dotazníkový průzkum v ulicích naplno odstartoval

13. 3. 2015

dotazniky2.jpgKARLOVARSKÝ KRAJ - Velký dotazníkový průzkum naplno odstartovala nezisková organizace Pomoc v nouzi, o.p.s. v rámci projektu Bojovníci proti násilí na ženách. Během března hodlá oslovit až 1200 lidí z celého Karlovarského kraje.

 

Neziskovky se potkaly při bohoslužbě v Kraslicích

16. 1. 2015

bohosluzba2.jpgKRASLICE - Základy pro budoucí spolupráci položily nezisková organizace Pomoc v nouzi, o.p.s. a Křesťanské vzdělávací centrum Sintů a Romů, o.s. A to během setkání v Kraslicích, kterého se zúčastnili zástupci obou organizací.

 

Nové knížky udělaly radost maminkám i dětem

9. 1. 2015

knizky2.jpgSOKOLOV - Nové knížky našli pod vánočním stromkem rodiče a jejich děti z Azylového domu v Sokolově. Společně se tak mohou začíst do zajímavých příběhů a trávit tak volný čas nad pěknými knihami.

 

Potravinová sbírka pomohla i chudým v našem kraji

12. 12. 2014

potraviny2.jpgKARLOVARSKÝ KRAJ - O pohodu vánočních svátků a štědrovečerní tabuli plnou dobrého jídla nebudou ochuzeni klienti Azylového domu v Sokolově a Domů na půl cesty v Nebanicích a Kynšperku nad Ohří. Ačkoli mají hluboko do kapsy, letos o Vánocích rozhodně strádat nebudou.

 

Den otevřených dveří přiblíží téma domácího násilí

19. 11. 2014

zlutice2.jpgŽLUTICE – Kam se obrátit o radu a pomoc v případě, že se člověk nebo někdo z jeho okolí stane obětí domácího násilí? Co dělat, pokud se rodina s dětmi řítí do dluhové pasti, trpí sociálním vyloučením a nedokáže své problémy sama překonat?

 

Labužníky potěší nová čokoláda z Kynšperka nad Ohří

25. 9. 2014

cokolada-3.jpgKYNŠPERK NAD OHŘÍ - Nové dílny pro sociálně terapeutické činnosti otevře v pátek 3. října v Kynšperku nad Ohří nezisková organizace Pomoc v nouzi, o.p.s. Při této příležitosti zve veřejnost na Den otevřených dveří s ochutnávkou čokolády.

 

Děti z azylového domu v Sokolově přivítaly ministryni

7. 8. 2014

ministryne3.jpgSOKOLOV - Ministryně práce a sociálních věcí Mgr. Michaela Marksová s doprovodem v pondělí navštívila Azylový dům v Sokolově. Jelikož v zařízení bydlí s dospělými klienty také děti, byli to právě nejmenší caparti, kdo ministryni zarecitoval a podal moučník.

 

Zaměstnanci Tesca se složili na potraviny pro azylový dům

19. 7. 2014

tesco3.jpgSOKOLOV – Dar v podobě dvou velkých nákupních košů plných potravin si tento týden převzali klienti a zástupci Azylového domu v Sokolově. Bohatý prezent pro ně nachystali zaměstnanci sokolovského hypermarketu Tesco.

 

Azylový dům si pochvaluje spolupráci s městskou policií

12. 6. 2014

znak-mp2.jpgSOKOLOV - Spolupráci s Městskou policií v Sokolově si nemohou vynachválit pracovníci zdejšího azylového domu. Kdykoli strážníky požádají o pomoc, pokaždé se dočkají vstřícné odezvy.