Jdi na obsah Jdi na menu
 

Neziskovky

Příspěvky

Studenti na Sokolovsku vyrazili do ulic s dotazníky

3. 10. 2013

pomoc_v_nouzi2.jpgSOKOLOVSKO – Jakou povědomost mají lidé na Sokolovsku o sociálních službách, se rozhodla zjistit obecně prospěšná společnost Pomoc v nouzi. V září proto odstartovala dotazníkovou akci na vybraných středních školách a v ulicích měst v regionu.

 

Nové projekty mají pomoci lidem k lepšímu bydlení a práci

19. 9. 2013

prace-v-lese2.jpgSOKOLOV – Podporovat aktivity obecně prospěšné společnosti Pomoc v nouzi a sociálního podniku Srdce a čin hodlá i nadále město Sokolov. Jedním z takových projektů, kde se město nebrání spolupráci, je například záměr na vybudování prostupného bydlení v Hornické ulici.  

 

Ve fotbale vyhráli Nebaničtí, hráči Sokolova porážku uznali

12. 9. 2013

fotbal4.jpgNEBANICE/SOKOLOV - Přátelský fotbalový turnaj, při kterém nešlo ani tak o body, jako o zábavu a zážitek ze hry, se uskutečnil v rámci sobotního Dne otevřených dveří v Domě na půl cesty v Nebanicích.  

 

Lidé nahlédli do života klientů domu na půl cesty

10. 9. 2013

den2.jpgNEBANICE/KYNŠPERK NAD OHŘÍ – Jaké je poslání domů na půl cesty a komu konkrétně pomáhají, se měli možnost v sobotu dozvědět návštěvníci tohoto zařízení v Nebanicích na Chebsku. 

 

Nové vozidlo poslouží klientům domu na půl cesty

4. 9. 2013

automobil2.jpgNEBANICE - Zcela nový automobil značky Renault Kangoo převzala v úterý do užívání obecně prospěšná společnost Pomoc v nouzi. Vozidlo má zapůjčené na šest let za jednu korunu ročně od reklamní agentury Kompakt.

 

Zahraniční dobrovolníci pomáhají s ochranou památek i přírody

26. 7. 2013

dobrovolnici2.jpgKARLOVARSKÝ KRAJ - Letos v létě zavítala na hrad Hartenberg parta dobrovolníků z Kanady, Ukrajiny, Ázerbájdžánu, Ruska, Itálie, Španělska. Další mladí lidé mají přijet pomáhat  s ochranou přírodních i kulturních krás Slavkovského lesa.   

 

Křesadla v Karlovarském kraji již mají své majitele

22. 4. 2013

kresadlo2.jpgSOKOLOV – Křesadla za rok 2012 byla slavnostně udělena v Klášterním kostele sv. Antonína Paduánského v Sokolově. Při ceremoniálu bylo oceněno pět dobrovolníkům ´cenou pro obyčejné lidi, kteří dělají neobyčejné věci´.  

 

Křesadla opět putovala do správných rukou

18. 3. 2012

cenakresadlo2.jpgSOKOLOV – Pět dobrovolníků z Karlovarského kraje si vysloužilo prestižní ocenění - Křesadlo za rok 2011. To je pravidelně udělováno za obětavou a nezištnou činnost ve prospěch druhých.

 

 

Rok 2011 byl ve znamení dobrovolnictví

14. 1. 2012

kresadlomm.jpgSOKOLOVSKO - Rok 2011 byl rokem dobrovolnictví. Také a na Sokolovsku lze najít jednotlivce, ale i celé skupiny, které se této prospěšné činnosti věnují.

 

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5