Jdi na obsah Jdi na menu
 

Sokolov zprávičky

Příspěvky

Lidé bez domova si pochutnali na dobrém jídle z Oázy

5. 2. 2015

oaza4.jpgSOKOLOV – Nečekaný dar v podobě spousty dobrého jídla a pochutin dorazil před několika dny do Nízkoprahového denního centra (NDC) pro osoby bez přístřeší v Sokolově.

 

Aneta Langerová představí v Sokolově své nové album

4. 1. 2015

aneta2.jpgSOKOLOV - Na koncert oblíbené české zpěvačky Anety Langerové se mohou těšit její příznivci v Sokolově. Ta za svými fanoušky přijede v rámci jarního turné se čtyřčlennou kapelou v doprovodu smyčcového tria a piana.

 

Sokolov modernizuje plovárnu a zvelebuje svá sportoviště

2. 10. 2014

koupaliste2.jpgSOKOLOV – Nouzi o sportoviště s řadou atrakcí nemají nouzi obyvatelé a návštěvníci Sokolova. Za poslední dobu jich tu vzniklo hned několik a ta stávající se dočkala vylepšení v podobě nových herních prvků.

 

Investice do sokolovské nemocnice zvyšují komfort služeb

1. 10. 2014

pavilonb2.jpgSOKOLOV - Rekonstrukcí anesteziologicko-resuscitačního oddělení a zateplením pavilonu B, kde oddělení ARO sídlí, pokračují investiční akce Karlovarského kraje v Nemocnici Sokolov.

 

Limuzíny vykouzlily úsměvy na tvářích dětí z azylového domu

23. 7. 2014

limuzina5.jpgSOKOLOV – Velké pozdvižení nastalo v pondělí odpoledne před Azylovým domem v Sokolově. Před hlavním vchodem zaparkovaly dvě černé nablýskané limuzíny značky Lincoln a ze dveří vystoupila dvojice usměvavých šoférů v elegantních oblecích.

 

Komentátor Šídlo: Česká žurnalistika už není nebezpečná

3. 7. 2014

ps_sidlo2.jpgSOKOLOV - Už třetí osobnost českých médií přijela do Sokolova debatovat se studentem žurnalistiky Filipem Titlbachem. Šéfkomentátora Hospodářských novin Jindřicha Šídla přivítala naplněná aula sokolovského gymnázia, kde besedy pořádá Český novinářský klub.

 

Charitativní zápas byl ve znamení mokrých kopaček

27. 5. 2014

charita2.jpgSOKOLOV – Krev, pot a skluzy. Těmito slovy okomentoval herec Leoš Noha charitativní utkání známých českých osobností, lékařů a fotbalových veteránů ve prospěch humanitární organizace Pomoc v nouzi, které se uskutečnilo uplynulou sobotu na hřišti FK Baník Sokolov.

 

Po náročném závodě si běžci s chutí dopřáli bahenní pivo

19. 5. 2014

bahnak_bahno22.jpgSOKOLOV – Vstříc náročné trati extrémního závodu Bahňák vyběhlo uplynulou sobotu téměř osm set padesát neohrožených závodníků. S obrovským nasazením a zápalem zdolávali jednu překážku za druhou a s vypětím všech sil ukusovali z 2,2 kilometru dlouhé závodní trasy v Jižním lomu na okraji Sokolova.

 

Známé osobnosti sehrají fotbalové utkání pro dobrou věc

14. 5. 2014

fotbal2.jpgSOKOLOV - Charitativní fotbalové utkání známých českých osobností a lékařů, jehož výtěžek bude věnován ve prospěch neziskové organizace Pomoc v nouzi, se uskuteční v sobotu 24. května na stadionu FK Baník Sokolov.

 

V azylovém domě ožívají tradice a lidové obyčeje

7. 5. 2014

vatra11.jpgSOKOLOV - Lidové obyčeje, tradice a staré zvyky si během celého roku snaží připomínat klienti i pracovníci Azylového domu v Sokolově. Naposledy se všichni s velkým nadšením zapojili do oslav Filipojakubské noci.

 

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8

následující »