Jdi na obsah Jdi na menu
 

Sokolov zprávičky

Příspěvky

3D kino Alfa má novou atrakci pro děti - vláčky

5. 12. 2013

vlacky2.jpgSOKOLOV - „Hele, podívej, mašinky! Takové jsem měl jako malý kluk,“ říkají mnozí tatínkové při pohledu na model železnice s elektrickými vláčky ve vstupní hale sokolovského 3D kina Alfa.  

 

Občas mám chuť svého hosta proplesknout, říká Veselovský

21. 11. 2013

debata_veselovsky2.jpgSOKOLOV - Zaplněná aula Gymnázia v Sokolově přivítala v pondělí jednoho z nejlepších českých televizních a rozhlasových moderátorů Martina Veselovského. Ten je známý zejména z pořadu České televize Události, komentáře a z vysílání Českého rozhlasu, kde moderuje Dvacet minut Radiožurnálu.

 

Kraj jedná o obnovení pobočky strojní fakulty v Sokolově

8. 10. 2013

isste2.jpgSOKOLOV - Karlovarský kraj má v plánu znovu přivést do regionu vysoké technické školství. Začátkem října proto pokračovalo na krajském úřadě jednání hejtmana Josefa Novotného se zástupci Fakulty strojní Západočeské univerzity Plzeň o podmínkách otevření pracoviště fakulty v Sokolově.

 

Ona B. rozpoutá červený Skandál v kostele

1. 9. 2013

onab2.jpgSOKOLOV - Výstava Skandál v kostele představí tento měsíc v sokolovském klášterním kostele svatého Antonína velkoformátová díla světoznámé avantgardní rakouské umělkyně s českými kořeny Ona B. z Vídně. 

 

Moderní Iktové centrum pomůže pacientům z celého regionu

29. 8. 2013

nemocnice2.jpgSOKOLOV - Modernizovanou iktovou jednotku mohou od nynějška využívat pacienti sokolovské nemocnice. Má více lůžek a k tomu je vybavena těmi nejmodernějšími přístroji.  

 

Sokolovské kulturní léto završí koncert kapely Wohnout

22. 8. 2013

ekompilace-2.jpgSOKOLOV - Wohnouti přijedou představit do vybraných měst po celé České republice EKOMPILACI. V pořadí už druhá EKOMPILACE je kompilační CD portálu Samosebou.cz.  

 

Cyklostezka v Sokolově je u kláštera dočasně uzavřená

4. 8. 2013

uzavirka2.jpgSOKOLOV – Zcela uzavřena je až do 20. srpna cyklostezka na pravém břehu Ohře v prostoru stavby za klášterem sv. Antonína Paduánského v Sokolově.  

 

Pozor! Na cyklostezce v Sokolově se pracuje

12. 6. 2013

omezeni2.jpgSOKOLOV - Zvlášť pozorní by měli být cyklisté, kteří si plánují jízdu po cyklostezce podél řeky Ohře a chtějí projíždět Sokolovem. Za klášterem sv. Antonína Paduánského u Starého náměstí totiž pokračuje výstavba silničního obchvatu

 

Staré náměstí zkrášlí vysazené sakury a platany

20. 5. 2013

namesti2.jpgSOKOLOV - Zpříjemnit a zkrášlit prostředí Starého náměstí v Sokolově by měla nová zeleň. To je dobrá zpráva pro lidi, kteří tuto část historického jádra městské zástavby rádi navštěvují a tráví zde volný čas.  

 

Naše lesy jsou plné života. Kdo v nich vlastně přebývá?

27. 4. 2013

zvirata4.jpgSOKOLOV – Chcete se dozvědět, jaká zvířata, hmyz a ptáci žijí na stromě, ve stromě a pod stromem? Tak navštivte zajímavě ztvárněnou výstavu Stromy jako domy, která je až do 9. června k vidění v sokolovském muzeu.

 

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8

následující »