Jdi na obsah Jdi na menu
 

Dění na statku

Příspěvky

Statek zve děti na nevšední zábavu s řemesly

14. 5. 2015

prodeti2.jpgKRÁLOVSKÉ POŘÍČÍ - Skvělá zábava, nevšední zážitky a spousta her i soutěží. To všechno čeká na dětské návštěvníky, kteří v sobotu 16. května zamíří na Statek Bernard v Královském Poříčí na akci pojmenovanou Tradiční řemesla našim dětem.

 

Tahákem sezóny je Partička a koncert Václava Neckáře

5. 5. 2015

particka2.jpgKRÁLOVSKÉ POŘÍČÍ – Pestrou kulturní sezónu slibuje pro letošní rok Statek Bernard v Královském Poříčí. Žhavou novinkou je tentokrát živé vystoupení známé improvizační skupiny Partička.

 

Mladí lovečtí psi se předvedli na jarním svodu

6. 4. 2015

myslivci2.jpgKRÁLOVSKÉ POŘÍČÍ - Mladí psi loveckých plemen si dali v sobotu dostaveníčko na Statku Bernard v Královském Poříčí. Čekal je zde takzvaný jarní svod, kdy ve společnosti ostatních psů dostávají hodnocení týkající se jejich vzhledu, vzrůstu i pohybových vlastností.

 

Myslivecké slavnosti lákají na ukázky vábení zvěře

27. 3. 2015

trofeje2.jpgKRÁLOVSKÉ POŘÍČÍ – Myslivecký den spojený s okresní přehlídkou trofejí se uskuteční v sobotu 4. dubna 2015 na Statku Bernard v Královském Poříčí. Kdo má rád přírodu a zvířata, může přijít a popovídat si s myslivci o tom, co zajímavého se po zimě v lese děje.

 

Masopust letos zpestří valentýnský jarmark a pohřbívání basy

3. 2. 2015

pozvanka_masopust3.jpgKRÁLOVSKÉ POŘÍČÍ – Volba krále karnevalu, předávání klíče od brány obce, veselý průvod maškar či pohřbívání basy. To všechno jsou lidové obyčeje, které v posledních letech zažívají návrat a přitahují stále větší pozornost.

 

Anketa: Nejoblíbenější restaurace v kraji je na Bernardu

7. 1. 2015

restaurant3.jpgKRÁLOVSKÉ POŘÍČÍ – Titulem Nejoblíbenější restaurace roku 2014 v Karlovarském kraji se může pyšnit restaurace na Statku Bernard v Královském Poříčí. Rozhodli o tom spokojení zákazníci.

 

Adventní trhy slibují rekordní počet stánků

2. 12. 2014

advent2.jpgKRÁLOVSKÉ POŘÍČÍ - Vánoční tradice a zvyklosti ožijí druhou a třetí adventní neděli na Statku Bernard v Královském Poříčí. A to doslova. Vedle ozdobeného stromečku a zpívání koled se návštěvníci mohou těšit na bohatý staročeský jarmark s připomínkou lidových obyčejů.

 

Martin na bílém koni přijel, ale bez sněhové nadílky

13. 11. 2014

martin2.jpgKRÁLOVSKÉ POŘÍČÍ - Martin na bílém koni v úterý večer přicválal na Statek Bernard v Královském Poříčí. Tady na něho čekalo plné nádvoří lidí, kteří chtěli vidět, jak obdaruje svým pláštěm promrzlého nuzáka.

 

Martin na bílém koni přicválá na Statek Bernard

6. 11. 2014

martin-na-koni2.jpgKRÁLOVSKÉ POŘÍČÍ – Stejně jako v minulých letech, tak i letos budou lidé v Královském Poříčí vyhlížet příjezd Martina na bílém koni. Ten by měl v úterý 11. listopadu přicválat na svém pověstném oři na nádvoří Statku Bernard.

 

Děti vyrážejí do přírody na lovy beze zbraní

31. 10. 2014

aves11.jpgKRÁLOVSKÉ POŘÍČÍ - Za opravdovým dobrodružstvím, poznáním a vstříc novým zážitkům se mohou vypravit zvídaví školáci, kteří se zajímají o přírodu, zvířata, ekologii a moderní technologie.

 

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10

následující »