Jdi na obsah Jdi na menu
 

Dění na statku

Příspěvky

Statek Bernard zve na nevšední dětský den s řemesly

9. 5. 2014

remesla11.jpgKRÁLOVSKÉ POŘÍČÍ - Za skvělou zábavou, nevšedními zážitky a poznáním řemesel se mohou v sobotu 17. května vypravit rodiny s dětmi na statek Bernard v Královském Poříčí. Dětské návštěvníky tu čeká bohatý program plný soutěží a her, jenž prověří jejich zručnost, hbitost a hravost.

 

Ekologická výchova s Kapíkem je plná zábavy

22. 4. 2014

ekoprogram2.jpgKRÁLOVSKÉ POŘÍČÍ - Vzdělávací ekoprogramy se zaměřením na přírodu, zdravý životní styl či potravinový koloběh připravuje pro děti ze základních škol statek Bernard v Královském Poříčí. Již v květnu a červnu přivítá první školní exkurze a představí jim svého nového maskota Kapíka.

 

Jiří Hájíček vyprávěl studentům o zmizelých vesnicích

30. 3. 2014

jiri-hajicek2_web.jpgKRÁLOVSKÉ POŘÍČÍ - Ze svého posledního úspěšného románu Rybí krev četl v březnu na statku Bernard v Královském Poříčí přední český prozaik Jiří Hájíček. Vyprávění o zmizelých vesnicích jižních Čech, které musely ustoupit stavbě jaderné elektrárny Temelín, doprovodil projekcí autentických fotografií.

 

V létě na statku vystoupí Lenka Filipová s dcerou Lenny

23. 3. 2014

folk2.jpgKRÁLOVSKÉ POŘÍČÍ - Nabitou kulturní sezónu připravuje na tento rok statek Bernard v Královském Poříčí. Návštěvníci se mohou těšit na tradiční řemeslné trhy, zábavné akce pro děti a koncerty pod širým nebem.

 

Klíč od brány obce předal starosta ženichovi s nevěstou

2. 3. 2014

masopust2.jpgKRÁLOVSKÉ POŘÍČÍ - Pravou českou masopustní veselici si v sobotu užili lidé v Královském Poříčí. Než se ale pustili do karnevalových radovánek, shromáždili se před radnicí, kde společně se zástupem roztodivných masek čekali, až starosta vyhlásí královnu a krále masopustu.

 

S Kapíkem se děti dozvěděly spoustu nového o řece Ohři

17. 2. 2014

vikend-s-kapikem11.jpgKRÁLOVSKÉ POŘÍČÍ - Dětským smíchem a hlaholem ožilo o víkendu Zábavně naučné centrum řeky Ohře na statku Bernard v Královském Poříčí. Pro nejmenší návštěvníky tu byl připravený pestrý program plný soutěží, her a vědomostních kvízů.

 

Víkend s Kapíkem na statku Bernard pobaví celou rodinu

1. 2. 2014

kapik2.jpgKRÁLOVSKÉ POŘÍČÍ - Za novým maskotem Zábavně naučného centra řeky Ohře se mohou v polovině února vypravit rodiče s dětmi na statek Bernard v Královském Poříčí. Celý víkend 15. a 16. února tu na ně bude čekat usměvavý Kapík.

 

Pohádkovou atmosféru zažijí svatebčané na statku i v zimě

7. 1. 2014

svatba-s-limuzinou2.jpgKRÁLOVSKÉ POŘÍČÍ – Nejen na jaře či v létě, ale také v zimě si mohou novomanželé užít skvělý svatební den v krásném a poetickém prostředí. Ideálním místem pro romanticky založené páry, jsou hrady, zámky nebo historická lidová stavení.

 

Zelenka pobavil žáky filmem, který točil na studiích s Hřebejkem

19. 12. 2013

zelenka4.jpgKRÁLOVSKÉ POŘÍČÍ - Skutečnou filmovou raritu si tento týden vychutnali návštěvníci vzdělávacího pořadu v rámci série autorských čtení na statku Bernard v Královském Poříčí. Na besedu určenou zejména pro žáky sokolovského gymnázia totiž dorazil český dramatik, režisér a scénárista Petr Zelenka.

 

Návštěvníky adventních trhů vítal nový maskot Kapík

9. 12. 2013

maskot-kapik2.jpgKRÁLOVSKÉ POŘÍČÍ - Zajímavé překvapení čekalo na návštěvníky nedělních vánočních trhů na statku Bernard v Královském Poříčí. Kromě čerta, Mikuláše s andělem a postav z živého betléma pobíhala mezi lidmi také střapatá modrá bytost s velkýma očima a milým úsměvem.

 

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10

následující »