Jdi na obsah Jdi na menu
 

Dění na statku

Příspěvky

Kočky z výstavy si lidé mohou odnést rovnou domů

27. 8. 2013

kocka2.jpgKRÁLOVSKÉ POŘÍČÍ - Udělat dobrý skutek a navíc si domů odnést čtyřnohého mazlíčka mohou v sobotu 31. srpna návštěvníci statku Bernard v Královském Poříčí. Koná se zde totiž vůbec první umísťovací výstava koček v Karlovarském kraji, která má za cíl najít domov opuštěným kočičkám a koťatům s veterinárním osvědčením.  

 

Františka Nedvěda na statku vítalo zaplněné hlediště

19. 8. 2013

koncert11.jpgKRÁLOVSKÉ POŘÍČÍ - Bouřlivý potlesk publika přivítal v pátek večer hudební legendu a stálici českého folku Františka Nedvěda, který společně se svým synem Vojtou a kapelou Tie Break přijel za svými fanoušky na statek Bernard v Královském Poříčí.  

 

Řemeslníci a trhovci se budou na Bernardu učit ruštinu

10. 8. 2013

kurzy2.jpgKRÁLOVSKÉ POŘÍČÍ - Dobrý řemeslník musí být zručný a nápaditý, ale také by měl umět prodat své služby a výrobky. Právě v tom jim nyní může pomoci bezplatný kurz specifické ruštiny, který se od 4. září koná na statku Bernard v Královském Poříčí.  

 

Děti si zabrnkaly na vlastnoručně vyrobené nástroje

29. 7. 2013

odpoledne-s-houslemi2.jpgKRÁLOVSKÉ POŘÍČÍ - Jak se vyrábí housle nebo kytary poznávali v sobotu návštěvníci statku Bernard v Královském Poříčí. Do výrobního procesu je zasvěcovali mistři svého oboru, kteří sem zavítali s putovní výstavou připomínající historii výroby houslí na Chebsku a 140 let houslařské školy v Lubech.

 

Statek Bernard zve na rodinné odpoledne s houslemi

22. 7. 2013

houslar2.jpgKRÁLOVSKÉ POŘÍČÍ - Mimořádnou událost připravuje na sobotu 27. července statek Bernard v Královském Poříčí na Sokolovsku. V odpoledních hodinách se zde uskuteční akce s názvem Výroba houslí na Chebsku – 140 let houslařské školy v Lubech. 

 

František Nedvěd vystoupí na Bernardu s kapelou Tie Break

19. 7. 2013

nedved2.jpgKRÁLOVSKÉ POŘÍČÍ - Hudební legendu a stálici českého folku Františka Nedvěda přivítá za čtyři týdny, tedy 16. srpna, statek Bernard v Královském Poříčí. Začátek letního koncertu slibující skvělý hudební zážitek je v 19 hodin. 

 

Marta Kubišová zazpívala písně z nového muzikálu

14. 7. 2013

marta-kubisova11.jpgKRÁLOVSKÉ POŘÍČÍ - Příjemný letní večer okořeněný pěknou muzikou si užili v pátek návštěvníci statku Bernard v Královském Poříčí. Radost a pohodu jim přijela svými písněmi rozdávat legenda české kulturní scény Marta Kubišová.

 

Statek Bernard je skvělé místo pro letní výlet s rodinou

28. 6. 2013

zviratka2.jpgKRÁLOVSKÉ POŘÍČÍ - Přemýšlíte, kam během letní dovolené vyrazit za odpočinkem a poznáním? Pokud chcete svým dětem a sobě dopřát krásné zážitky, vypravte se na historický statek Bernard v Královském Poříčí.  

 

Designéři stvořili houpací kozu či oblázkové vázičky

19. 6. 2013

designer-jurica2.jpgKRÁLOVSKÉ POŘÍČÍ - Už jste někdy viděli houpací kozu, dřevěný tabulet nebo keramickou vázičku, která vypadá jako oblázek? Pokud ne, tak se vypravte na statek Bernard v Královském Poříčí, kde odborníci na design vytvořili originální prototypy propojující tradiční řemesla s moderními styly.

 

Na veletrh dorazí desítky řemeslníků z celé republiky

7. 6. 2013

remeslo2.jpgKRÁLOVSKÉ POŘÍČÍ - Na třicet různých řemeslníků zaplní příští pátek a sobotu (14. a 15. června) nádvoří historického statku Bernard v Královském Poříčí.  Z celé republiky se sem sjedou na velkolepý řemeslný jarmark, aby návštěvníkům ukázali to nejlepší ze svého umění.

 

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10

následující »