Jdi na obsah Jdi na menu
 

18. 2. 2022

dokoran1.jpg

Vzpomínáte? Loni jsme si v areálu krajského úřadu v Karlových Varech Dvorech užili den plný zábavy, koncertů, skvělého jídla i pití. Dveře všech kanceláří a dalších prostor krajských institucí byly otevřené bez omezení. V letošním roce toho bude návštěvníkům nabídnuto ještě víc – kdo má zájem, neměl by tedy si zapomenout zapsat a naklikat do kalendáře: Kraj dokořán - pátek 17. června 2022 - od 9 hodin až do večera…

V celodenním maratonu nebude chybět pořádná porce dobré muziky, ukázka módních trendů, program pro školy, představí se záchranáři, policie a mnoho dalšího. „Plánujeme přehlídku regionálních kapel a koncert Karlovarského symfonického orchestru s překvapením. O všech detailech akce vás budeme průběžně informovat. Přejeme si, abyste strávili den společně s námi, příjemně se pobavili a třeba i nahlédli do míst na krajském úřadě, kam by vás jindy ani nenapadlo jít,“ uvedl hejtman Petr Kulhánek.

Podrobné informace se již brzy objeví na krajských sociálních sítích, v Krajských listech a na internetových stránkách Karlovarského kraje.