Jdi na obsah Jdi na menu
 

plakat_ples1.jpg

Pozvánka na reprezentační ples města Chodova. Fotokoláž: KASS Chodov

CHODOV - Na obyvatele Chodova čeká rok bohatý na velká hudební jména. První hvězda se objeví už za několik dní, a to 17. ledna na tradičním reprezentačním plese města, kam přijede zpěvák Petr Kolář. Taneční bál začíná od 20 hodin ve společenském sálu KASS Chodov.

„Na duben připravujeme velký koncert několikanásobné zlaté slavice Lucie Bílé se skupinou Arakain, milovníky dechové hudby jistě potěší květnové vystoupení známé dvojice Eva a Vašek a na říjen a listopad chystáme koncerty skupin Katapult a Chinaski. Chybět nebude ani několik představení oblíbené divadelní společnosti Háta,“ vyjmenoval pozvané interprety jednatel Kulturního a společenského střediska (KASS) Jiří Spěváček s tím, že nová hudební sezóna naváže na úspěšnou letošní koncertní šňůru, kdy se chodovskému publiku představila řada skvělých muzikantů.

„V roce 2014 nám kompletně vyprodal sál Olympic, Věra Špinarová se skupinou Adama Pavlíka, Jožka Černý nebo také skupina Divokej Bill a Čechomor, který zahrál v kostele svatého Vavřince. Úspěch měl i Vašo Patejdl na oslavách města. A nemohu zapomenout na naše 3D kino, kde se během roku promítalo 650 filmových představení,“ připomněl Spěváček.

Novinky a úspěchy se ale podle jednatele neodehrály jen na kulturním poli. „Uplynulý rok byl pro KASS plný technických úprav a oprav. Například Společenský sál má kompletně zrekonstruovaný taneční parket a budova je nově vybavena systémem kamer s nočním viděním,“ poznamenal Spěváček.