Jdi na obsah Jdi na menu
 

Co se děje v kraji

Příspěvky

Do sbírky se letos zapojí rekordní počet obchodů

7. 11. 2017

potraviny2.jpgKARLOVARSKÝ KRAJ/ČR – Také letos může každý z nás pomoci nákupem potravin a drogistického zboží lidem v nouzi. Národní potravinová sbírka, kterou organizuje Byznys pro společnost, se uskuteční v sobotu 11. listopadu.

 

Dny českého piva budou ve znamení speciálů

24. 9. 2017

dnypiva2.jpgZÁPADNÍ ČECHY – V České republice odstartuje pátý ročník Dnů českého piva, který je zasvěcený hospodám a podpoře čepovaného piva.

 

Malby a fresky lze zachránit i z demolovaných domů

20. 9. 2017

dvorana3.jpgKARLOVARSKÝ KRAJ - Nutnost demolice zchátralých budov v obcích a městech nemusí vždy znamenat ztrátu hodnotných architektonických či uměleckých prvků, které se v těchto domech nacházejí.

 

Výstava představí porcelán z česko-bavorského příhraničí

28. 8. 2017

stoly2.jpgKARLOVY VARY/SELB - Na výstavě pojmenované Prostřené stoly bude k vidění přehlídka designu - tvarů a dekorů významných porcelánových značek.

 

Do kin v regionu se dostane předpremiéra filmu Oklamaný

30. 6. 2017

oklamany2.jpgKARLOVARSKÝ KRAJ - Karlovarský kraj by chtěl během letošního 52. ročníku Mezinárodního filmového festivalu přiblížit i těm lidem v regionu, kteří nebudou přímo v Karlových Varech, festivalové dění  a umožnit jim vidět některý z filmových hitů.

 

Karlovarský festival ocení herečku Umu Thurmanovou

23. 6. 2017

uma2.jpgKARLOVY VARY - Hostem letošního ročníku MFF Karlovy Vary bude herečka a producentka Uma Thurmanová, držitelka Zlatého globu za film Duševní slepota, oscarové nominace za film Pulp Fiction: Historky z podsvětí a více než dvacítky prestižních ocenění z filmových přehlídek a festivalů.

 

Ocenění Žena regionu získala Michaela Valentová

21. 5. 2017

zena_regionu2.jpgKARLOVARSKÝ KRAJ - Vítězkou osmého ročníku prestižního ocenění Žena regionu se za Karlovarský kraj stala Michaela Valentová, odvážná žena, která se nebála postavit zákeřné nemoci a zároveň začít pomáhat.

 

Fanoušky MFF Karlovy Vary čeká řada novinek

2. 5. 2017

mff4.jpgKARLOVARSKÝ KRAJ - Hudební skladatel James Newton Howard bude hostem 52. ročníku MFF Karlovy Vary, kde na slavnostním zahájení převezme Křišťálový glóbus za mimořádný umělecký přínos světové kinematografii.

 

Také letos v Karlovarském kraji vyjedou cyklobusy

8. 4. 2017

cyklobus2.jpgKARLOVARSKÝ KRAJ - Na sedmi linkách provozovaných společností Autobusy Karlovy Vary budou po celém kraji opět vyjíždět cyklobusy, které umožní cyklistům a cykloturistům přepravu i s koly například do Krušných a Doupovských hor, do Ašského výběžku, Slavkovského lesa, ale i do okolí Mariánských lázní.

 

Letecká linka Düsseldorf – Karlovy Vary zahájila provoz

31. 3. 2017

letadlo2.jpgKARLOVARSKÝ KRAJ – Přesně podle letového řádu přistálo včera ve 20.15 minut letadlo Boeing737-700 společnosti Germania na karlovarském letišti. Oficiálně tím zahájilo provoz pravidelné letecké linky Düsseldorf – Karlovy Vary.  

 

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13

následující »