Jdi na obsah Jdi na menu
 

Co se děje v kraji

Příspěvky

Zikmundová mistryní České republiky v terčové lukostřelbě

1. 7. 2014

zikmundova2.jpgKARLOVARSKÝ KRAJ - Město Cheb si může na seznam úspěšných připsat další jméno. Z Plzně přivezla titul mistryně České republiky v terčové lukostřelbě pro rok 2014 Martina Zikmundová z klubu LK ESKA Cheb.

 

Cyklostezka podél Ohře z Chebu do Karlových Varů je hotová

16. 6. 2014

cyklostezkacheb2.jpgKARLOVARSKÝ KRAJ – Cykloturisté si mohou naplánovat krásný výlet podél řeky Ohře a bez problémů doje z Chebu až do Karlových Varů, respektive do Svatošských skal. Nedávno byl totiž zahájen provoz na dokončeném úseku páteřní krajské cyklostezky, který vede z Chebu do Chocovic.

 

Okolí Skalky a Jesenice si ulevilo od nepořádku

12. 5. 2014

uklidskalka11.jpgKARLOVARSKÝ KRAJ - Od nepořádku a všeho, co nepatří do přírody, si ulevilo okolí vodních nádrží Skalka a Jesenice na Chebsku. Do úklidu odpadků v zátopových pásmech vodních děl se koncem dubna pustili zaměstnanci sociálního podniku Srdce a čin.

 

Mladí novináři vyrazili na lov zajímavých reportáží

21. 4. 2014

workshop22.jpgKARLOVARSKÝ KRAJ - S nadšením, tvůrčí vervou a se zásobou zvídavých otázek vyrazili mladí adepti žurnalistiky z Chebska na jednodenní víkendový workshop pro mladé novináře ze Základní umělecké školy ve Františkových Lázních. Seminář pro ně připravil Český novinářský klub.

 

Peníze z EU mohou pomoci propuštěným pracovníkům

4. 4. 2014

globalizace3.jpgKARLOVARSKÝ KRAJ - Jak by mohla Evropská unie pomoci lidem, kteří kvůli masivnímu propouštění přijdou o práci? I na tuto otázku našla odpověď konference o sociálním podnikání v podmínkách Karlovarského kraje a České republiky, která se konala v Sokolově.

 

Letiště hostilo testování nového civilního dopravního letadla

27. 3. 2014

letadlo2.jpgKARLOVARSKÝ KRAJ – Testování v rámci rozšíření certifikace nového dopravního letadla ruské provenience Suchoj, typu Suchoj Super Jet 100 se uskutečnilo na letišti Karlovy Vary.

 

Limuzínou na svatbu, oslavu výročí i pro miminko do porodnice

11. 3. 2014

lincoln2.jpgKARLOVARSKÝ KRAJ - Radost, smích, překvapení i silné dojetí. To jsou emoce, se kterými se setkávají řidiči limuzín, když vezou snoubence na svatbu, maturanty na ples, partu žen na rozlučku se svobodou nebo rodinu na nedělní výlet.  

 

V porcelánové školičce je nejoblíbenějším motivem Krtek

6. 3. 2014

skolicka2.jpgNOVÁ ROLE – S celou řadou zajímavých novinek vstupuje do nové sezóny Porcelánová školička v Nové Roli na Karlovarsku. Návštěvníkům, kteří si přicházejí prohlédnout výrobní prostory věhlasné porcelánky Thun 1794, nabízí jedinečnou možnost, ozdobit si vlastní hrníček a získat tak originální suvenýr.

 

Dům Stallburg v Kyselce čeká slavností otevření

25. 2. 2014

kyselka-oprava2.jpgKYSELKA – Komplexní rekonstrukci domu Stallburg v Kyselce na Karlovarsku zakončila kolaudace. V březnu se tak opravený objekt může dočkat slavnostního otevření, které bude spojeno se dnem otevřených dveří pro veřejnost.

 

Na Krásenské rozhledně jsem se přestal bát výšek, přiznal Poc

22. 2. 2014

pavel-poc2.jpgKARLOVARSKÝ KRAJ – Fotografování přírodních krás, sportovní potápění či toulky po Slavkovském lese. Těmto zálibám se ve svém volném čase věnuje český europoslanec Pavel Poc z Val u Mariánských Lázní, když si chce oddychnout a lidově řečeno pročistit hlavu.

 

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14

následující »