Jdi na obsah Jdi na menu
 

Co se děje v kraji

Příspěvky

Francouzská čtyřspřeží ovládla vozatajské závody v Nebanicích

7. 7. 2014

parkur_mourier2.jpgNEBANICE - Mezinárodní vozatajské závody CAI3* v Nebanicích u Chebu vyvrcholily překážkovými jízdami mezi kužely. V hlavní kategorii čtyřspřeží vybojoval dílčí prvenství Jiří Nesvačil junior, ale z celkového prvenství se radovali Francouzi.

 

Zikmundová mistryní České republiky v terčové lukostřelbě

1. 7. 2014

zikmundova2.jpgKARLOVARSKÝ KRAJ - Město Cheb si může na seznam úspěšných připsat další jméno. Z Plzně přivezla titul mistryně České republiky v terčové lukostřelbě pro rok 2014 Martina Zikmundová z klubu LK ESKA Cheb.

 

Cyklostezka podél Ohře z Chebu do Karlových Varů je hotová

16. 6. 2014

cyklostezkacheb2.jpgKARLOVARSKÝ KRAJ – Cykloturisté si mohou naplánovat krásný výlet podél řeky Ohře a bez problémů doje z Chebu až do Karlových Varů, respektive do Svatošských skal. Nedávno byl totiž zahájen provoz na dokončeném úseku páteřní krajské cyklostezky, který vede z Chebu do Chocovic.

 

Okolí Skalky a Jesenice si ulevilo od nepořádku

12. 5. 2014

uklidskalka11.jpgKARLOVARSKÝ KRAJ - Od nepořádku a všeho, co nepatří do přírody, si ulevilo okolí vodních nádrží Skalka a Jesenice na Chebsku. Do úklidu odpadků v zátopových pásmech vodních děl se koncem dubna pustili zaměstnanci sociálního podniku Srdce a čin.

 

Mladí novináři vyrazili na lov zajímavých reportáží

21. 4. 2014

workshop22.jpgKARLOVARSKÝ KRAJ - S nadšením, tvůrčí vervou a se zásobou zvídavých otázek vyrazili mladí adepti žurnalistiky z Chebska na jednodenní víkendový workshop pro mladé novináře ze Základní umělecké školy ve Františkových Lázních. Seminář pro ně připravil Český novinářský klub.

 

Peníze z EU mohou pomoci propuštěným pracovníkům

4. 4. 2014

globalizace3.jpgKARLOVARSKÝ KRAJ - Jak by mohla Evropská unie pomoci lidem, kteří kvůli masivnímu propouštění přijdou o práci? I na tuto otázku našla odpověď konference o sociálním podnikání v podmínkách Karlovarského kraje a České republiky, která se konala v Sokolově.

 

Letiště hostilo testování nového civilního dopravního letadla

27. 3. 2014

letadlo2.jpgKARLOVARSKÝ KRAJ – Testování v rámci rozšíření certifikace nového dopravního letadla ruské provenience Suchoj, typu Suchoj Super Jet 100 se uskutečnilo na letišti Karlovy Vary.

 

Limuzínou na svatbu, oslavu výročí i pro miminko do porodnice

11. 3. 2014

lincoln2.jpgKARLOVARSKÝ KRAJ - Radost, smích, překvapení i silné dojetí. To jsou emoce, se kterými se setkávají řidiči limuzín, když vezou snoubence na svatbu, maturanty na ples, partu žen na rozlučku se svobodou nebo rodinu na nedělní výlet.  

 

V porcelánové školičce je nejoblíbenějším motivem Krtek

6. 3. 2014

skolicka2.jpgNOVÁ ROLE – S celou řadou zajímavých novinek vstupuje do nové sezóny Porcelánová školička v Nové Roli na Karlovarsku. Návštěvníkům, kteří si přicházejí prohlédnout výrobní prostory věhlasné porcelánky Thun 1794, nabízí jedinečnou možnost, ozdobit si vlastní hrníček a získat tak originální suvenýr.

 

Dům Stallburg v Kyselce čeká slavností otevření

25. 2. 2014

kyselka-oprava2.jpgKYSELKA – Komplexní rekonstrukci domu Stallburg v Kyselce na Karlovarsku zakončila kolaudace. V březnu se tak opravený objekt může dočkat slavnostního otevření, které bude spojeno se dnem otevřených dveří pro veřejnost.

 

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14

následující »