Jdi na obsah Jdi na menu
 

 lazne1.jpg

 Lázně v Karlovarském kraji lákají na delší, ale i krátkodobé pobyty.

KARLOVARSKÝ KRAJ - Česká republika je lázeňskou velmocí s několikasetletou tradicí pyšnící se téměř čtyřiceti lázeňskými místy v zemi. Navíc je české lázeňství známé harmonickým propojením lékařské vědy a přírody. Přijeďte k nám omládnout. Pokud je pro vás týden v lázních příliš dlouhý, zkuste vyrazit na prodloužený víkend. Celá řada lázeňských domů chystá na letošní rok mnoho novinek a kulturních akcí pro své klienty. Jednou z nich je nabídka víkendových lázeňských pobytů. Informuje o tom agentura CzechTourism.

Karlovarský Grand hotel Pupp, který provozuje lázně od roku 1701, letos přichází s nabídkou rozšířených procedur založených na využití přírodního bohatství regionu Karlovy Vary. V dubnu 2013 navíc přivítá první hosty v novém wellness centru Pupp Royal Spa s bazénem a saunami. Součástí bude moderně vybavené fitness centrum, ale také privátní ´spa pro dva´ s whirlpoolem, masážními stoly, saunou a odpočinkovou zónou.

Podlehněte kouzlu Františkových Lázní

Připomenout si atmosféru před více než 220 lety - časné pitné kúry, procházet se lehce a beze stresu ranním městem v dobře padnoucím fraku a vycházkových šatech. Že jste se zasnili? Nemusíte jen snít! Přijeďte 18. května do Františkových Lázní a atmosféru zlatého času lázeňství vyzkoušejte na vlastní kůži. „Po světském zahájení sezóny přijde na řadu duchovní oslava se svěcením pramenů. Celý den bude provázet původní Císařskou ulici hudba, zpěv i tanec,“ uvádí v tiskové zprávě agentura CzechTourism.

Podlehněte kouzlu těchto lázní jako státníci císař František, kníže Metternich i kancléř Bismarck, nebo jako umělci Johann Strauss ml., Johann Wolfgang Goethe, Ludwig van Beethoven a další. Přijeďte si sem odpočinout na wellness beauty pobyt s polopenzí a bohatou nabídkou.