Jdi na obsah Jdi na menu
 

  krainova1.jpg

 Simona Krainová a Kateřina Kozlová. Foto Branislav Šimončík

KARLOVARSKÝ KRAJ - Letos už podruhé se v rámci modelingové soutěže Czechoslovak TopModel uskuteční 11 regionálních castingů a tím pádem i 11 příležitostí setkat se v rámci odpoledního eventu ve vybraném obchodním centru s ředitelkou celého projektu, Simonou Krainovou. Ta společně s týmem Czechoslovak Models hledá krásné a zajímavé dívky ve věku 13 -19 let, vysoké alespoň 174 cm. 

„Loňskou vítězku jsme našli v Jihlavě, necháváme se překvapit, z kterého regionu vzejde ta letošní,“ uvedla k tématu Simona Krainová a dodala: „Já sama jsem sice severomoravskou patriotkou, ale raději se zdržím jakéhokoli tipování. Loni jsme totiž nacházeli krásné dívky v rámci úplně všech castingů, i tady v Karlových Varech. Naše kritéria jsou přísná, i přesto jsme v roce 2013 v soutěži objevili nejen dvanáct finalistek, ale téměř dvacítku dalších nových tváří, které se staly modelkami Czechoslovak Models.“

A jak se daří loňským finalistkám? „Všechny už se představily na přehlídkách v České republice, některé z nich už se vrátily z pobytů Asii, vítězka Katka Kozlová byla nedávno pracovně v Paříži, další z nich třeba fotila v Miláně. Několik finalistek pracovalo v rámci velké vlasové show v Chorvatsku. Přestože dívky jsou hodně mladé, našly odvahu vycestovat, mají jasné priority a i díky podpoře jejich rodin se teď naplno snaží využít své šance,“ uzavírá ředitelka projektu, Simona Krainová.

Karlovarský casting se koná už 14. října od 15 hodin v OC Fontána. Více informací dívky najdou na www.cztm.cz.