Jdi na obsah Jdi na menu
 

 hrebeny1.jpg

 Soutěžní samolepku lze získat také na hradě Hartenberg v Hřebenech.

KARLOVARSKÝ KRAJ - Chcete vyhrát notebook, mobil nebo fotoaparát? Právě pro vás stejně jako v loňském roce připravil Karlovarský kraj i na letošní letní prázdniny a podzim atraktivní soutěž ´S památkami Karlovarského kraje 2013´. Ceny čekají na čtyři vylosované výherce.

Podstatou soutěže je zaplnit pohlednice formátu A5 pěti samolepkami. „Stačí navštívit čtyři památkové objekty, kde zájemci získají samolepky s fotografií památky, a jedno krajské muzeum nebo krajskou galerii, kde dostanou samolepku s logem Karlovarského kraje. Samolepky památek nalepí na pohlednici a samolepku s logem kraje umístí do středu pohlednice,“ vysvětlil krajský radní Oleg Kalaš. Pohlednice má již předepsanou doručovací adresu. 

Samolepku s fotografií památky získají soutěžící při návštěvě těchto památek: hrad Loket, Valeč, Hartenberg v Hřebenech, zámek Chyše, Kynžvart, hrad a zámek Bečov nad Teplou a Horní hrad. 

Samolepka s logem Karlovarského kraje bude připravena na těchto místech: Galerie 4 – galerie fotografie v Chebu, Galerie výtvarného umění v Chebu, Galerie umění v Karlových Varech, dále pak Muzea Karlovy Vary, Cheb a Sokolov.

Hrací archy - pohlednice i soutěžní samolepky mohou zájemci žádat v pokladnách vyjmenovaných památkových objektů, muzeí a galerií. Na soutěž upozorní plakát s upoutávkou, umístěný na viditelném místě u pokladny. „Přejeme všem mnoho příjemných chvil strávených na hradech, zámcích v muzeích a galeriích Karlovarského kraje i při zaplňování soutěžní pohlednice,“ zdůraznil radní. Kompletně zaplněný arch s vyplněnou adresou mají soutěžící poslat poštou, nebo osobně doručit do podatelny Krajského úřadu Karlovarského kraje nejpozději do 31. října 2013.