Jdi na obsah Jdi na menu
 

Karlovarský kraj podpořil provoz stránek Poznej Sokolovsko

20. 11. 2018

kk_logo_ps2.jpg

logo_zivy_ps.jpg

KARLOVARSKÝ KRAJ – Finanční částkou ve výši patnáct tisíc korun podpořil v letošním roce Karlovarský kraj provoz a aktualizaci internetových stránek Poznej Sokolovsko. Díky tomu bylo možné udržet jejich chod a zajistit pravidelné doplňování zajímavých zpráv a pozvánek nejen ze Sokolovska, ale i z ostatních míst našeho kraje.

Internetové stránky Poznej Sokolovsko – www.poznejsokolovsko.cz, fungují jako informační web se zaměřením na pozitivní zpravodajství.
„Na jednom místě se čtenáři dozvídají o zajímavostech našeho regionu, turistických tipech, historických památkách a možnostech pro rekreaci. Prostor zde mají také knižní tipy či dobročinné akce neziskových organizací,“ uvedl Milan Hloušek, ředitel Destinační agentury Poznej Sokolovsko, která webový portál provozuje.

Internetové stránky Poznej Sokolovsko jsou zaměřené převážně na propagaci turisticky pozoruhodných míst sokolovského okresu, ale také připomínají jeho historii a vyzdvihují přednosti. Hnacím motorem portálu jsou pozitivní zprávy, které zde mají dominantní postavení. Web se rozběhnul v roce 2012 a od té doby si získal velké množství příznivců (celková návštěvnost je přes 763 000). Pod stejným označením funguje i stránka na sociální síti Facebook, kterou aktuálně sleduje 1 572 fanoušků.  

Destinační agentura Poznej Sokolovsko spolupracuje například s organizací MAS Sokolovsko nebo Českým novinářským klubem, z.s.
V roce 2018 destinační agentura byla jedním ze sponzorů Revival Festu v Kraslicích a mediálně podpořila 21. ročník festivalu Literární Františkovy Lázně.

Provoz a aktualizaci webu Poznej Sokolovsko finančně podpořil Karlovarský kraj.

www.kr-karlovarsky.cz; www.zivykraj.cz