Jdi na obsah Jdi na menu
 

Karlovarský kraj podpořil provoz webu Poznej Sokolovsko

26. 10. 2017

kk_logo_ps2.jpg                                                  logo_zivy_ps.jpg

KARLOVARSKÝ KRAJ – Finanční částkou ve výši deset tisíc korun podpořil v letošním roce Karlovarský kraj provoz a aktualizaci internetových stránek Poznej Sokolovsko. Díky tomu bylo možné udržet jejich chod a zajistit pravidelné doplňování poutavých zpráv a pozvánek nejen ze Sokolovska, ale i z ostatních míst našeho kraje.  
Internetové stránky Poznej Sokolovsko – www.poznejsokolovsko.cz, fungují jako turistický rozcestník a zároveň mají informační charakter se širokým záběrem. 

„Na jednom místě se čtenáři dozvídají o zajímavých výletech, turistických tipech, historických památkách a možnostech pro rekreaci. Vše okořeněno pozitivním zpravodajstvím z našeho regionu,“ uvedl Milan Hloušek, ředitel Destinační agentury Poznej Sokolovsko, která webový portál provozuje.

Internetové stránky Poznej Sokolovsko jsou zaměřené převážně na propagaci turisticky pozoruhodných míst okresu, ale také připomíná historii a vyzdvihuje jeho přednosti. Hnacím motorem portálu jsou pozitivní zprávy, jež zde mají dominantní postavení. Web se rozběhnul v lednu roku 2012 a od té doby si získal velké množství příznivců (celková návštěvnost je přes 580 000). Souběžně s ním funguje pod stejnou značkou i stránka na Facebooku, kterou aktuálně sleduje téměř 1 500 fanoušků.  

Destinační agentura Poznej Sokolovsko spolupracuje například s organizací MAS Sokolovsko nebo Českým novinářským klubem, z.s.
V současné době destinační agentura mediálně podporuje 20. ročník festivalu Literární Františkovy Lázně, který budou od 3. do 12. listopadu 2017 hostit Františkovy Lázně.

Provoz a aktualizaci webu Poznej Sokolovsko finančně podpořil Karlovarský kraj.

www.kr-karlovarsky.cz; www.zivykraj.cz