Jdi na obsah Jdi na menu
 

letnidny1.jpg

Autor Milan Hloušek představí v Kraslicích svoji knihu.

KRASLICE – Na slavnostní křest knižní novinky „Letní dny bez konce“ se mohou ve středu 19. dubna 2017 vypravit příznivci regionální literatury do Městské knihovny v Kraslicích. Svoji románovou prvotinu zde od 19 hodin osobně představí autor Milan Hloušek, který do prostředí svého rodného města zasadil podstatnou část příběhu.

„Pocházím z Kraslic, tudíž volba, kde uspořádám oficiální křest knížky, byla v mém případě jasná. A jsem nesmírně rád, že ji budu moci čtenářům představit v naší krásné knihovně, kterou osobně považuji za jednu z nejkrásnějších,“ prohlásil Milan Hloušek.

Literární večírek v podkroví knihovny bude hudebně prokládat muzikant Levoruký Eda. Role moderátora se ujme Jiří Halberštát. Na akci dále nebude chybět Vladimír Krigl z pražského nakladatelství Krigl. „Přemýšlel jsem, čím nechám knihu pokřtít. Rozhodně to nebude šumivý sekt nebo pivo, jak by asi mnozí předpokládali. Víc ale neprozradím,“ řekl tajemně Hloušek.

Na závěr programu si budou moci zájemci knihu zakoupit a nechat si ji osobně podepsat autorem. Vstup na křest je zdarma. Pro hosty navíc bude připravené drobné občerstvení.

Více o knize si můžete přečíst ZDE.