Jdi na obsah Jdi na menu
 

Info z pivovaru

Příspěvky

Na vánočních trzích ochutnají pivaři Černou milenku

10. 12. 2014

stromecek2.jpgKYNŠPERK NAD OHŘÍ – Adventní a pohodová atmosféra zavládne v sobotu 13. prosince na nádvoří Kynšperského pivovaru. Celý areál se promění v jedno velké tržiště, kde nebudou chybět prodejní stánky s tradičním vánočním zbožím, tvůrčí workshop pro děti a sváteční muzika.

 

Duch barona si připíjel na zdraví s návštěvníky pivovaru

27. 10. 2014

oslavy2.jpgKYNŠPERK NAD OHŘÍ – Jak chutná pivo z čerstvě vysmolených sudů, kolik milenek stačil poznat do roka porcelánový baron Jiří Haas a podle čeho získal zelený ležák své pojmenování?

 

Oslavy zpestří zelené pivo a speciály pro povzbuzení touhy

14. 10. 2014

grilovani-2.jpgKYNŠPERK NAD OHŘÍ - Hned tři pivní speciály budou moci ochutnat lidé u příležitosti výročních oslav v Kynšperském pivovaru. Už v sobotu 18. října narazí sládek  před zraky hostů první sud zeleného ležáku. Následně jim představí dva pivní elixíry připravené podle historických receptů.

 

Černá pivovice je ve světě destilátů velkou vzácností

27. 9. 2014

pivovice2.jpgKYNŠPERK NAD OHŘÍ - Kdo si oblíbil zlatavý mok z Kynšperského pivovaru a nyní by chtěl okoštovat něco ostřejšího, může si dopřát originální pivní pálenku vyráběnou z Kynšperského zajíce.

 

Pro velký zájem bude letos zeleného piva o várku navíc

9. 9. 2014

zelene-pivo-2.jpgKYNŠPERK NAD OHŘÍ – Na speciální nefiltrované pivo vařené pouze jednou ročně při sklizni zelených šišek chmele - 12° zelený ležák, se mohou koncem října těšit milovníci sezónních a výběrových piv.

 

V pivovarské hospodě nesmí host nikdy dostat špatné pivo

20. 8. 2014

sanitace2.jpgKYNŠPERK NAD OHŘÍ - Vychutnat si čerstvě načepované pivo s hustou bílou pěnou, jemným řízem a osvěžující chutí. To je přání každého štamgasta, jenž si do hospody zajde na své oblíbené pivčo a těší se na první pořádné napití, které nabudí jeho smysly a zažene pocit žízně.

 

Dopřejte si točené pivo přímo na vaší zahradě

20. 6. 2014

vycep2.jpgKYNŠPERK NAD OHŘÍ – Léto je čas kempování, grilovaček a zahradních slavností. Skvělé řešení pro horké letní dny nabízí Kynšperský pivovar, který zájemcům ochotně půjčuje přenosná výčepní zařízení. 

 

Přecházení u pivovaru má být více bezpečné

14. 6. 2014

chodnik2.jpgKYNŠPERK NAD OHŘÍ – Nový chodník buduje v těchto dnech před svým areálem Kynšperský pivovar. Navazuje tak na stavební práce z loňského roku, kdy se město postaralo o úpravu a celkové zpřehlednění frekventované křižovatky v ulici Sokolovská.

 

Kulturní sál zkrášlí nástěnné malby ve stylu starých pivnic

1. 6. 2014

jakl2.jpgKYNŠPERK NAD OHŘÍ – Originální nástěnné malby s pivovarskou tématikou se stanou ozdobou interiéru nového kulturního sálu v Kynšperku nad Ohří. Právě v těchto dnech je na prázdné zdi maluje český pivovarský historik, výtvarník a publicista Pavel Jákl.

 

Pivaři ochutnají velikonoční speciál a pivo podle starého receptu

18. 4. 2014

staceni2.jpgKYNŠPERK NAD OHŘÍ – Hned dva nové speciály připravil pro pivní nadšence Kynšperský pivovar. Jelikož se blíží svátky jara, navařil sládek velikonoční jedenáctku se zeleným chmelem, za studena chmelenou a zároveň zázvorovou devatenáctku podle historického receptu, která potěší především milovníky silnějších ležáků.