Jdi na obsah Jdi na menu
 

Info z pivovaru

Příspěvky

Získaná ocenění jsou pro pivovar velkým povzbuzením

7. 4. 2014

vyrocni-cena2.jpgKYNŠPERK NAD OHŘÍ – Významného ocenění od České a moravské pivovarské akademie v podobě Výroční ceny za rok 2013 se dočkal Kynšperský pivovar. Prestižní titul obdržel za nejlépe vybavenou pivovarskou prodejnu, což je pro malý regionální pivovar obrovský úspěch.

 

Kynšperk se dočká kulturního sálu, vzniká v pivovaru

17. 3. 2014

kulturnisal2.jpgKYNŠPERK NAD OHŘÍ – Moderního kulturního sálu se již brzy dočkají lidé v Kynšperku nad Ohří. Prostory vhodné pro pořádání společenských akcí a plesů vznikají v areálu Kynšperského pivovaru.

 

Děti si v pivovaru užily veselý masopustní rej

5. 3. 2014

masopustkp5.jpgKYNŠPERK NAD OHŘÍ – Desítky dětí vyrazily v neděli odpoledne na masopustní zábavu do Kynšperského pivovaru. Čekaly je tu soutěže, hry a karnevalová diskotéka.

 

Pivovar připravuje masopustní rej či divadlo pro děti

20. 2. 2014

pivovar2.jpgKYNŠPERK NAD OHŘÍ – Veselým masopustním rejem ožije v neděli 2. března areál Kynšperského pivovaru. Návštěvníci se mohou těšit na dobrou zábavu a pestrý program pro děti. Na ty čeká soutěž o nejlepší masku a diskotéka.

 

Návštěvníci pivovaru mohou nakouknout do historických tanků

11. 2. 2014

tanky2.jpgKYNŠPERK NAD OHŘÍ – Skutečnou raritou a velkou zajímavostí se mohou chlubit v Kynšperském pivovaru. Při rekonstrukci ležáckých sklepů totiž zcela náhodou objevili zazděné betonové historické tanky z počátku minulého století.

 

V Kynšperku nad Ohří znovu žačnou s výrobou piva

30. 11. 2012

pivovar3.jpgKYNŠPERK NAD OHŘÍ – Zlatavý mok s hustou bílou pěnou se znovu po dlouhých letech začne vařit v Kynšperku nad Ohří. A to v prostorách, které se k tomu nejvíce hodí – v objektu bývalého pivovaru.