Jdi na obsah Jdi na menu
 

  vycep1.jpg

 O výčepní zařízení mohou zájemci požádat v pivovarské prodejně.

KYNŠPERK NAD OHŘÍ – Léto je čas kempování, grilovaček a zahradních slavností. Jistě to znáte, když se u jednoho stolu nebo kolem ohniště sesedne rodina či parta přátel, zábava může trvat třeba i do rána. K dokonalé prázdninové idylce pak už jen stačí opravdu málo, třeba si opéct voňavou klobásku a hrdlo prolít douškem lahodného piva. Ale jak si zařídit pohodlný přísun krásně napěněných půllitrů, aniž by člověk musel ze své zahrádky odbíhat do hospody? Skvělé řešení pro horké letní dny nabízí Kynšperský pivovar, který zájemcům ochotně půjčuje přenosná výčepní zařízení. 

„Kompletní pivní servis nabízíme nejen stánkařům při pořádání různých akcí, ale nově také chatařům, když si chtějí na zahradě třeba udělat rodinnou slavnost a mít na dosah krásně vychlazené čepované pivko. A nemusí jít pouze o pivo, v sudech dodáváme i limonády s nejrůznější příchutí,“ prohlásil ředitel Kynšperského pivovaru Radek Vomočil s tím, že přenosné zařízení si nyní lidé mohou nejen půjčit, ale i zakoupit. „Navíc jsme schopni zajistit servis na klíč i pro větší akce. Na požádání přijedeme, postavíme stánek s celou výčepní technologií a zákazník se nemusí vůbec o nic starat. Zároveň mu odpadají starosti s údržbou a čištěním pípy,“ zdůraznil ředitel.

Podle Radka Vomočila mají lidé o půjčování výčepních zařízení nejvíce zájem právě během léta. „O prázdninách lidé rádi oslavují venku pod otevřeným nebem. A my jim k tomu dopřáváme komfort vlastního výčepu s širokým výběr piv,“ dodal ředitel.