Jdi na obsah Jdi na menu
 

Neziskovky

Příspěvky

Domy na půl cesty pomáhají mladým na cestě životem

16. 4. 2016

klient2.jpgKARLOVARSKÝ KRAJ - Podporovat mladé lidi v jejich snaze postavit se na vlastní nohy a úspěšně vykročit na cestu životem. To je náplní Domů na půl cesty v Nebanicích a Kynšperku nad Ohří, které provozuje nezisková organizace Pomoc v nouzi, o.p.s.

 

Potravinová banka se těší podpoře měst napříč krajem

25. 2. 2016

banka2.jpgKARLOVARSKÝ KRAJ – Svůj centrální sklad v Sokolově aktuálně modernizuje Potravinová banka Karlovarského kraje z.s. Peníze na provoz i vybavení se neziskové organizaci daří získávat od měst z celého kraje.

 

Národní potravinová sbírka trhala rekordy

26. 11. 2015

sbirka_potraviny2.jpgKARLOVARSKÝ KRAJ - Bezmála třikrát úspěšnější se letos ukázala být Národní potravinová sbírka v Karlovarském kraji. Lidé zde totiž během jediného dne darovali na charitu 8,7 tuny jídla.

 

Koncert pro Motýla má podpořit domácí hospic

28. 10. 2015

motyl2.jpgSOKOLOV - Na benefiční Koncert pro Motýla zve v úterý 3. listopadu do divadla MDK Sokolov nezisková organizace Pomoc v nouzi, o.p.s. Smyslem dobročinné akce je podpořit Domácí hospic Motýl, který poskytuje specializovanou paliativní péči v domácím prostředí.

 

V domech na půl cesty si knížky našly vděčné čtenáře

4. 9. 2015

klikacky2.jpgSOKOLOVSKO - Z knihovničky plné nových publikací se těší klienti Domů na půl cesty v Nebanicích a Kynšperku nad Ohří, které provozuje nezisková organizace Pomoc v nouzi, o.p.s.

 

Krajskou Cenu Ď získala dobrovolnice z léčebny

3. 6. 2015

cenad3.jpgDOLNÍ RYCHNOV - Dobrovolnice v sociální a zdravotní péči Dana Svobodová ze Sokolova získala Cenu Ď v krajském kole této celostátní soutěže.

 

Křesadla ocenila práci dobrovolníků v našem kraji

28. 4. 2015

kresadlo_oceneni2.jpgKARLOVARSKÝ KRAJ - Ve dvoraně Ostrovského zámku byla již po deváté slavnostně udělena Křesadla za rok 2014 dobrovolníkům z Karlovarského kraje. Při slavnostním ceremoniálu byli oceněni čtyři dobrovolníci cenou pro obyčejné lidi, kteří dělají neobyčejné věci.

 

Pomoc v nouzi prezentovala své služby v Kynšperku

16. 4. 2015

prezentace3.jpgKYNŠPERK NAD OHŘÍ - Jaké sociální služby poskytuje nezisková organizace Pomoc v nouzi, o.p.s. a pro koho jsou určené. To se počátkem dubna v jednacích prostorách Kynšperského pivovaru dozvěděli účastníci otevřeného setkání, na které byli pozváni zastupitelé města, radní, zástupci škol a další.

 

Dotazníkový průzkum v ulicích naplno odstartoval

13. 3. 2015

dotazniky2.jpgKARLOVARSKÝ KRAJ - Velký dotazníkový průzkum naplno odstartovala nezisková organizace Pomoc v nouzi, o.p.s. v rámci projektu Bojovníci proti násilí na ženách. Během března hodlá oslovit až 1200 lidí z celého Karlovarského kraje.

 

Neziskovky se potkaly při bohoslužbě v Kraslicích

16. 1. 2015

bohosluzba2.jpgKRASLICE - Základy pro budoucí spolupráci položily nezisková organizace Pomoc v nouzi, o.p.s. a Křesťanské vzdělávací centrum Sintů a Romů, o.s. A to během setkání v Kraslicích, kterého se zúčastnili zástupci obou organizací.