Jdi na obsah Jdi na menu
 

Neziskovky

Příspěvky

Nové knížky udělaly radost maminkám i dětem

9. 1. 2015

knizky2.jpgSOKOLOV - Nové knížky našli pod vánočním stromkem rodiče a jejich děti z Azylového domu v Sokolově. Společně se tak mohou začíst do zajímavých příběhů a trávit tak volný čas nad pěknými knihami.

 

Potravinová sbírka pomohla i chudým v našem kraji

12. 12. 2014

potraviny2.jpgKARLOVARSKÝ KRAJ - O pohodu vánočních svátků a štědrovečerní tabuli plnou dobrého jídla nebudou ochuzeni klienti Azylového domu v Sokolově a Domů na půl cesty v Nebanicích a Kynšperku nad Ohří. Ačkoli mají hluboko do kapsy, letos o Vánocích rozhodně strádat nebudou.

 

Den otevřených dveří přiblíží téma domácího násilí

19. 11. 2014

zlutice2.jpgŽLUTICE – Kam se obrátit o radu a pomoc v případě, že se člověk nebo někdo z jeho okolí stane obětí domácího násilí? Co dělat, pokud se rodina s dětmi řítí do dluhové pasti, trpí sociálním vyloučením a nedokáže své problémy sama překonat?

 

Labužníky potěší nová čokoláda z Kynšperka nad Ohří

25. 9. 2014

cokolada-3.jpgKYNŠPERK NAD OHŘÍ - Nové dílny pro sociálně terapeutické činnosti otevře v pátek 3. října v Kynšperku nad Ohří nezisková organizace Pomoc v nouzi, o.p.s. Při této příležitosti zve veřejnost na Den otevřených dveří s ochutnávkou čokolády.

 

Děti z azylového domu v Sokolově přivítaly ministryni

7. 8. 2014

ministryne3.jpgSOKOLOV - Ministryně práce a sociálních věcí Mgr. Michaela Marksová s doprovodem v pondělí navštívila Azylový dům v Sokolově. Jelikož v zařízení bydlí s dospělými klienty také děti, byli to právě nejmenší caparti, kdo ministryni zarecitoval a podal moučník.

 

Zaměstnanci Tesca se složili na potraviny pro azylový dům

19. 7. 2014

tesco3.jpgSOKOLOV – Dar v podobě dvou velkých nákupních košů plných potravin si tento týden převzali klienti a zástupci Azylového domu v Sokolově. Bohatý prezent pro ně nachystali zaměstnanci sokolovského hypermarketu Tesco.

 

Azylový dům si pochvaluje spolupráci s městskou policií

12. 6. 2014

znak-mp2.jpgSOKOLOV - Spolupráci s Městskou policií v Sokolově si nemohou vynachválit pracovníci zdejšího azylového domu. Kdykoli strážníky požádají o pomoc, pokaždé se dočkají vstřícné odezvy.

 

Pět Křesadel ocenilo dobrovolnictví a šíření nezištné pomoci

20. 4. 2014

kresadlo2.jpgKARLOVARSKÝ KRAJ – Šíří kolem sebe optimismus, naději, sílu a nechávají za sebou kus velmi dobře odvedené práce. Navíc svůj volný čas a energii věnují dobrovolně veřejně prospěšné činnosti. Právě takové osobnosti převzaly na Velký pátek pět Křesadel.

 

Velikonoční zajíček nadělí dětem z azylového domu novou hernu

12. 4. 2014

herna_pvn3.jpgSOKOLOV - Velké překvapení čeká na děti z Azylového domu v Sokolově. Již za pár dní se dočkají sváteční nadílky v podobě rekonstruované herny vybavené novými hračkami.

 

Nové video o domech na půl cesty má svěží tempo a nenudí

27. 2. 2014

pvn2.jpgSOKOLOVSKO - Kdo žije v domech na půl cesty a jaké je poslání těchto sociálních zařízení? Na to se snaží ve stručnosti odpovědět nová videovizitka o Domech na půl cesty v Nebanicích a Kynšperku nad Ohří, které provozuje obecně prospěšná společnost Pomoc v nouzi.