Jdi na obsah Jdi na menu
 

Neziskovky

Příspěvky

Děti z azylového domu si užily pečení vánočního cukroví

21. 12. 2013

peceni_vanoce2.jpgSOKOLOV/KRASLICE - Veselá a klidná sváteční atmosféra zavládla ve středu v Intervenčním centru v Sokolově. Z kuchyně se linula vůně právě dopečeného cukroví a děti okukovaly dárky pod rozzářeným stromečkem.

 

Svíčky z Kocábky jdou před vánočními svátky na odbyt

19. 11. 2013

svicka-s-logem-mesta-sokolov2.jpgSOKOLOV/KYNŠPERK NAD OHŘÍ – Sto různobarevných svíček si nechalo vyrobit od obecně prospěšné společnosti Pomoci v nouzi město Sokolov. Nakoupené svíce si radnice nenechá pro sebe, ale bude je rozdávat jako dárky při společenských událostech. 

 

Sociální služby o sobě dají vědět prostřednictvím videonahrávek

4. 11. 2013

predani-seku2.jpgSOKOLOVSKO - Výrobu videovizitek o sociálních službách, které poskytuje obecně prospěšná společnost Pomoc v nouzi, podpořila v rámci programu Zaměstnanecké granty Nadace ČEZ.  

 

Sociální podnik pomáhá zlepšovat prostředí i životy lidí

19. 10. 2013

prace3.jpgSOKOLOVSKO - Na zvelebování veřejných prostranství a zkrášlování městských částí se podílejí pracovníci sociální firmy Srdce a čin. Ačkoli nedostávají obří zakázky, které na sebe přitahují pozornost, jejich snažení je stejně důležité.

 

Dobrovolnice nabízely v ulicích objetí zdarma

12. 10. 2013

objimani4.jpgSOKOLOV/CHEB - Objetí zdarma nabízely ve čtvrtek dopoledne dobrovolnice z řad studentů u příležitosti Světového dne duševního zdraví v ulicích měst Sokolova a Chebu. Poskytování otevřené náruče bylo součástí informační kampaně „Není síť jako síť“, v rámci které byly představeny nové služby.  

 

Studenti na Sokolovsku vyrazili do ulic s dotazníky

3. 10. 2013

pomoc_v_nouzi2.jpgSOKOLOVSKO – Jakou povědomost mají lidé na Sokolovsku o sociálních službách, se rozhodla zjistit obecně prospěšná společnost Pomoc v nouzi. V září proto odstartovala dotazníkovou akci na vybraných středních školách a v ulicích měst v regionu.

 

Nové projekty mají pomoci lidem k lepšímu bydlení a práci

19. 9. 2013

prace-v-lese2.jpgSOKOLOV – Podporovat aktivity obecně prospěšné společnosti Pomoc v nouzi a sociálního podniku Srdce a čin hodlá i nadále město Sokolov. Jedním z takových projektů, kde se město nebrání spolupráci, je například záměr na vybudování prostupného bydlení v Hornické ulici.  

 

Ve fotbale vyhráli Nebaničtí, hráči Sokolova porážku uznali

12. 9. 2013

fotbal4.jpgNEBANICE/SOKOLOV - Přátelský fotbalový turnaj, při kterém nešlo ani tak o body, jako o zábavu a zážitek ze hry, se uskutečnil v rámci sobotního Dne otevřených dveří v Domě na půl cesty v Nebanicích.  

 

Lidé nahlédli do života klientů domu na půl cesty

10. 9. 2013

den2.jpgNEBANICE/KYNŠPERK NAD OHŘÍ – Jaké je poslání domů na půl cesty a komu konkrétně pomáhají, se měli možnost v sobotu dozvědět návštěvníci tohoto zařízení v Nebanicích na Chebsku. 

 

Nové vozidlo poslouží klientům domu na půl cesty

4. 9. 2013

automobil2.jpgNEBANICE - Zcela nový automobil značky Renault Kangoo převzala v úterý do užívání obecně prospěšná společnost Pomoc v nouzi. Vozidlo má zapůjčené na šest let za jednu korunu ročně od reklamní agentury Kompakt.