Jdi na obsah Jdi na menu
 

 automobil1.jpg

Robert Pisár přebírá klíčky od nového vozu z rukou Pavla Černého.

NEBANICE – Zcela nový automobil značky Renault Kangoo převzala v úterý do užívání obecně prospěšná společnost Pomoc v nouzi. Vozidlo má zapůjčené na šest let za jednu korunu ročně od reklamní agentury Kompakt. Automobil bude sloužit přednostně pro potřeby Domu na půl cesty v Nebanicích na Chebsku. Pro klienty zařízení je to dobrá zpráva, jelikož jim nové auto usnadní cestování po regionu.

„Vozidlo poslouží pro přepravu našich klientů. A to v případech, kdy se potřebují dostat k lékaři, na úřady nebo na sociálně terapeutickou činnost v Kynšperku nad Ohří. Jsme proto velice rádi, že nám ho firma Kompakt zapůjčila,“ uvedl Robert Pisár, ředitel Pomoci v nouzi. „Je vhodné připomenout, že je to již druhý automobil, který jsme od agentury dostali do pronájmu. To předchozí jsme získali na podzim roku 2011,“ doplnil Pisár.

Pro Dům na půl cesty je Renault Kangoo ideálním vozidlem. „Je prostorné a můžeme v něm převážet nejen klienty, ale také materiál, proviant nebo zboží, které nabízíme při různých prodejních akcích,“ popsal další využití nového vozidla Ondřej Žák, vedoucí Domu na půl cesty v Nebanicích. „Doufáme, že jsme vám tímto pomohli a automobil dobře poslouží vaší práci,“ řekl při slavnostním předání vozidla Pavel Černý, ředitel společnosti Kompakt - pobočka západní Čechy.

 automobil3.jpg

Ondřej Žák polévá kapotu nového vozidla nealkoholickým nápojem.

Na nové vozidlo pro Pomoc v nouzi přispěli:

 KLEMPEX Vacek s.r.o., Playmobil CZ s.r.o., AGRAFA s.r.o., STAMOZA s.r.o., Jan Hoffmann, REALMAXI nemovitosti s.r.o., Jan Svěrák, WOKESEN s.r.o., Tomáš Koubek, KESSL s.r.o., DACHDECKER s.r.o., HSF s.r.o., Petr Bejlek, SCHMITT + SOHN VÝTAHY s.r.o., Pavel Čada, SOKOFLOK s.r.o., TEREA Cheb, s.r.o., AMON & Co. s.r.o., OVIP s.r.o., de Wolf GROUP s.r.o., Československá obchodní banka, a.s., DHL Global Forwarding (CZ) s.r.o., SOKOSTAV HT s.r.o., SOMICH s.r.o. Karlovy Vary, Plzeňský rozhled, Radio Egrensis, Reality Smajlík Cheb.