Jdi na obsah Jdi na menu
 

tesco1.jpg

 Pro zaměstnance Tesca namalovaly děti z azylového domu obrázek. 

SOKOLOV – Dar v podobě dvou velkých nákupních košů plných potravin si tento týden převzali klienti a zástupci Azylového domu v Sokolově. Bohatý prezent pro ně nachystali zaměstnanci sokolovského hypermarketu Tesco, kteří mezi sebou uspořádali sbírku a za výtěžek nakoupili zboží pro potřebné. Za vstřícný projev solidarity se jim dostalo osobního poděkování nejen dospělých klientů, ale také jejich dětí, jež pro zaměstnance namalovaly obrázek.

„Když jsme na jaře vezli do azylového domu vyřazené zboží a hračky, a viděli jsme to nadšení a radost, tak jsme si řekli, že nezůstaneme pouze u jednorázové pomoci. Vaše osudy nám nejsou lhostejné, a proto bychom vašemu zařízení rádi pomáhali i v budoucnu,“ prohlásila při vzájemném setkání ředitelka provozovny Tesco v Sokolově Blanka Valentová.

tesco2.jpg

 Delegaci z azylového domu čekalo v Tescu milé přivítání a pohoštění.

Na nákup potravin pro potřebné se pracovníci Tesca složili svými stravenkami. Když se o zaměstnanecké sbírce dozvěděla vedoucí azylového domu Jaromíra Fajtová, nešetřila chválou. „Chtěla bych vám všem moc poděkovat. Jsem ráda, že jsme k sobě našli vzájemnou cestu ke spolupráci, kterou můžeme oboustranně rozvíjet,“ řekla na adresu zaměstnanců Fajtová. „Naše děti pro vás na oplátku vytvořily nádherné veledílo. K tomu vám musím povědět, že na tvorbě tohoto barevného obrázku se podíleli všichni caparti včetně malého miminka. Kdo ještě neumí malovat, otiskl na plátno alespoň svoji ruku nebo nohu,“ okomentovala předaný dárek vedoucí azylového domu.