Jdi na obsah Jdi na menu
 

loket_hrad1.jpg

Cestovatelský seriál přivádí diváky například do Lokte.

KARLOVARSKÝ KRAJ - Poznávat přírodní krásy a úžasné památky našeho regionu mohou lidé i v rámci nového cestovatelského seriálu, který realizuje Karlovarský kraj ve spolupráci se společností Seznam.cz. Odlehčený průvodce s názvem „Toulky Karlovarským krajem“ má na internetové televizi Stream.cz více jak 200 tisíc zhlédnutí a přes 400 odběratelů.

Seriálem provádí sympatický moderátor a scénárista Šimon Jelínek. Diváci se od něj dozví informace nejenom o zajímavých místech v našem kraji, ale také o nevšedních aktivitách, které by si rozhodně neměli nechat ujít. Vytvořeno bude minimálně 30 dílů, přičemž nebudou chybět ani oblíbené bonusy.

V současné době bylo na internetové televizi Stream.cz odvysíláno již 7 dílů nového seriálu a lidé mohli zhlédnout 4 bonusy. „Toulky Karlovarským krajem zaznamenaly opravdový úspěch. Impozantní čísla sledovanosti mohou skutečně konkurovat komerčním pořadům a seriálům. Málokdy se podaří samosprávě vytvořit uživatelsky velmi přívětivý marketing a konkurovat soukromému sektoru. V tomhle případě se to ale podařilo a já jen čekám na každý další díl. Osobně se těším na lázeňství a Mariánky,“ uvedl uvolněný člen zastupitelstva Karlovarského kraje Vojtěch Franta, jenž má na starosti oblast lázeňství, cestovního ruchu a UNESCO.

Přímý odkaz na seriál je ZDE.