Jdi na obsah Jdi na menu
 

andele-usinaji-v-ny.jpg

Nový román kraslického rodáka Milana Hlouška s názvem "Andělé usínají v New Yorku" vychází koncem srpna 2018 u pražského nakladatelství Agentura KRIGL.

Zájemci o knihu (s autogramem a osobním věnováním) mohou kontaktovat přímo autora na adrese hlousek.info@email.cz, případně na telefonním čísle 728 227 716.

Více informací o nakladatelství lze získat na internetových stránkách www.krigl.cz.

Aktuální dění kolem knižní novinky můžete sledovat na facebookové stránce Andělé usínají v New Yorku.

Anotace:

obalka_mala.jpgNa dobrodružnou cestu napříč Evropou se vydává uprostřed léta hrdinka výbušného románu „Andělé usínají v New Yorku“. Cíl má jasný, vysvobodit svoji sestru z područí násilnického manžela. Pro mladou Portugalku se plánovaná mise stane takřka nemožnou, když se dozví, že trýznitel je obávaným bossem českého podsvětí. Navíc sestru i s neteří drží na neznámém místě v Praze…

Kniha potěší nejen příznivce napínavého čtení, ale i milovníky cestování. Příběh plný neočekávaných zvratů totiž provádí čtenáře žhavým Španělskem, Portugalskem, dále pak českou kotlinou, svéráznými Krušnými horami, aby vrcholil daleko za oceánem ve městě, které niky nespí.

Originálně psaný román volně navazuje na předchozí knihu „Letní dny bez konce“, jejíž pokračování bylo ze strany fanoušků přivítáno s velkým ohlasem.

O autorovi:

Milan Hloušek se narodil v roce 1978 v Kraslicích. Je ženatý a má roční dceru. Devět let pracoval jako žurnalista a stál u založení Českého novinářského klubu, kde zastává funkci předsedy. V roce 2017 mu vyšla románová prvotina s názvem „Letní dny bez konce“. Dále je spoluautorem naučné publikace „S komiksem o domácím násilí a stalkingu“. V současné době působí v neziskovém sektoru. Za svoji činnost obdržel v roce 2016 prestižní ocenění Křesadlo.

Informace o knize:

Autor - Milan Hloušek
Odborná poradkyně a jazyková korektura - Jana Valentová
Obálka - Iveta Kalinová

V roce 2018 vydává Agentura KRIGL
1. vydání
, 196 stran

ISBN 978-80-88104-40-7