Jdi na obsah Jdi na menu
 

web_dny1.jpg

Napínavý román kraslického rodáka Milana Hlouška s názvem "Letní dny bez konce" vyšel koncem března 2017 u pražského nakladatelství Agentura KRIGL.

Zájemci o knihu (s autogramem a osobním věnováním) mohou kontaktovat přímo autora na adrese hlousek.info@email.cz, případně na telefonním čísle 728 227 716.

Více informací o nakladatelství lze získat na internetových stránkách www.krigl.cz.

Aktuální dění kolem knižní novinky můžete sledovat na facebookové stránce Letní dny bez konce.

Anotace:

Co mají společného Barcelona, Varšava a Kraslice? Zdánlivě nic, avšak ve žhavém a místy i mrazivém románu „Letní dny bez konce“ je spojuje napínavý příběh, který se mohl odehrát tisíce kilometrů daleko, ale klidně i ve Vaší ulici.

Autor jde záměrně proti proudu obvyklého vyprávění a svým originálním stylem se tak odlišuje od většiny žánrové produkce. Čtenáře vplétá do tajemného osudu malého děvčátka z horského městečka, které se svojí matkou trpí pod útlakem sadistického tyrana. Jejich trápení by možná zůstalo navždy skryté, nebýt starého muže ze sousedství, jenž začíná tušit, že se za zdmi jejich domu odehrává cosi hrůzostrašného. Ačkoli sám prožívá bol z rozpadu rodiny zapříčiněného tragickou smrtí dcery, rozhodne se k činu, k němuž těžce sbírá odvahu. 

To je však pouze jeden díl skládačky životního dramatu, který autor svým netradičním vypravěčským stylem přináší. Zajímavě pojatá je i ústřední postava mladého novináře Michala, jenž neplatí za klasického románového hrdinu. Životem je spíše postrkován, než aby se mu sám vzepřel. Z letargie ho vytrhne teprve až dovolená ve Španělsku, kde se potkává s nymfami, které ho vrhnou do víru neočekávaných zvratů a vychýlí jeho osudovou křivku ...

O autorovi:

Milan Hloušek se narodil v roce 1978 v Kraslicích. Devět let pracoval jako žurnalista a stál u založení Českého novinářského klubu. V letech 2011 až 2013 získal mezinárodní ocenění v novinářských soutěžích Visegrad Local Press Awards a PL-CZ Local Press Awards. Je spoluautorem publikace „S komiksem o domácím násilí a stalkingu.“ V současné době působí v neziskovém sektoru.

Informace o knize:

Autor - Milan Hloušek
Jazyková korektura - Jana Valentová, Lucie Žippaiová
Odborný poradce - Jiří Halberštát
Obálka - Iveta Kalinová

V roce 2017 vydává Agentura KRIGL
1. vydání
, 268 stran, cena 222,- Kč

ISBN 978-80-88104-21-6