Jdi na obsah Jdi na menu
 

Sokolov zprávičky

Příspěvky

Benefice pro Motýla vynesla 38 tisíc korun

8. 11. 2015

motyl-2.jpgSOKOLOV - Úžasných třicet osm tisíc korun vynesl benefiční Koncert pro Motýla, který ve spolupráci s MDK Sokolov uspořádala nezisková organizace Pomoc v nouzi, o.p.s.

 

První část západního obchvatu Sokolova slouží řidičům

9. 10. 2015

obchvat2.jpgSOKOLOV - Nová silnice dlouhá 1,1 kilometru odvede z centra města tranzitní dopravu a uleví přetíženým sokolovským ulicím Rokycanova, Husitská a Kraslická.

 

Stavba křižovatky skončí dřív, řidičům se uleví

1. 9. 2015

krizovatka2.jpgSOKOLOV - Řidiče projíždějící Sokolovem v současnosti trápí problém s přestavbou okružní křižovatky v Kraslické ulici, kde je částečně uzavřen průjezd a v době ranní a odpolední špičky se v místě tvoří kolony.

 

Sokolovská nemocnice má nový parkovací dům

12. 7. 2015

parkoviste2.jpgSOKOLOV - Systémovým způsobem je od července vyřešeno parkování v Nemocnici Sokolov, kde se otevřel parkovací dům. Stejně tak i nový centrální registr.

 

Pamětní deska vrací jména obětem svatavského lágru

11. 5. 2015

erbenova2.jpgSOKOLOV – „Byla tady pohřbená čísla a najednou jsou to lidé.“ Tato slova pronesla Eva Erbenová krátce po odhalení nové pamětní desky se jmény takřka osmdesáti židovských žen z několika evropských zemí, které koncem války zemřely při pochodech smrti v ženském koncentračním táboře ve Svatavě.

 

Pamětní deska připomene oběti pochodů smrti

30. 4. 2015

erbenova2.jpgSOKOLOV - K 70. výročí konce 2. světové války a vítězství nad nacismem bude 5. května na židovském hřbitově v Sokolově odhalena pamětní deska se jmény takřka 80 židovských žen z Maďarska, Polska, ČSR a Nizozemí, které v jarních měsících roku 1945 zemřely při pochodech smrti v ženském koncentračním táboře Svatava.

 

ARO v Sokolově odpovídá světovým standardům

20. 3. 2015

aro2.jpgSOKOLOV - Zbrusu nové prostory anesteziologicko-resuscitačního oddělení v pavilonu B Nemocnice Sokolov slouží pacientům z celého regionu. V prvním nadzemním podlaží pavilonu došlo k přestavbě vstupní haly i oddělení, které nyní disponuje sedmi resuscitačními lůžky i novou přístrojovou technikou.

 

Lidé bez domova si pochutnali na dobrém jídle z Oázy

5. 2. 2015

oaza4.jpgSOKOLOV – Nečekaný dar v podobě spousty dobrého jídla a pochutin dorazil před několika dny do Nízkoprahového denního centra (NDC) pro osoby bez přístřeší v Sokolově.

 

Aneta Langerová představí v Sokolově své nové album

4. 1. 2015

aneta2.jpgSOKOLOV - Na koncert oblíbené české zpěvačky Anety Langerové se mohou těšit její příznivci v Sokolově. Ta za svými fanoušky přijede v rámci jarního turné se čtyřčlennou kapelou v doprovodu smyčcového tria a piana.

 

Sokolov modernizuje plovárnu a zvelebuje svá sportoviště

2. 10. 2014

koupaliste2.jpgSOKOLOV – Nouzi o sportoviště s řadou atrakcí nemají nouzi obyvatelé a návštěvníci Sokolova. Za poslední dobu jich tu vzniklo hned několik a ta stávající se dočkala vylepšení v podobě nových herních prvků.

 

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8

následující »