Jdi na obsah Jdi na menu
 

Sokolov zprávičky

Příspěvky

Sokolovská nemocnice má nový parkovací dům

12. 7. 2015

parkoviste2.jpgSOKOLOV - Systémovým způsobem je od července vyřešeno parkování v Nemocnici Sokolov, kde se otevřel parkovací dům. Stejně tak i nový centrální registr.

 

Pamětní deska vrací jména obětem svatavského lágru

11. 5. 2015

erbenova2.jpgSOKOLOV – „Byla tady pohřbená čísla a najednou jsou to lidé.“ Tato slova pronesla Eva Erbenová krátce po odhalení nové pamětní desky se jmény takřka osmdesáti židovských žen z několika evropských zemí, které koncem války zemřely při pochodech smrti v ženském koncentračním táboře ve Svatavě.

 

Pamětní deska připomene oběti pochodů smrti

30. 4. 2015

erbenova2.jpgSOKOLOV - K 70. výročí konce 2. světové války a vítězství nad nacismem bude 5. května na židovském hřbitově v Sokolově odhalena pamětní deska se jmény takřka 80 židovských žen z Maďarska, Polska, ČSR a Nizozemí, které v jarních měsících roku 1945 zemřely při pochodech smrti v ženském koncentračním táboře Svatava.

 

ARO v Sokolově odpovídá světovým standardům

20. 3. 2015

aro2.jpgSOKOLOV - Zbrusu nové prostory anesteziologicko-resuscitačního oddělení v pavilonu B Nemocnice Sokolov slouží pacientům z celého regionu. V prvním nadzemním podlaží pavilonu došlo k přestavbě vstupní haly i oddělení, které nyní disponuje sedmi resuscitačními lůžky i novou přístrojovou technikou.

 

Lidé bez domova si pochutnali na dobrém jídle z Oázy

5. 2. 2015

oaza4.jpgSOKOLOV – Nečekaný dar v podobě spousty dobrého jídla a pochutin dorazil před několika dny do Nízkoprahového denního centra (NDC) pro osoby bez přístřeší v Sokolově.

 

Aneta Langerová představí v Sokolově své nové album

4. 1. 2015

aneta2.jpgSOKOLOV - Na koncert oblíbené české zpěvačky Anety Langerové se mohou těšit její příznivci v Sokolově. Ta za svými fanoušky přijede v rámci jarního turné se čtyřčlennou kapelou v doprovodu smyčcového tria a piana.

 

Sokolov modernizuje plovárnu a zvelebuje svá sportoviště

2. 10. 2014

koupaliste2.jpgSOKOLOV – Nouzi o sportoviště s řadou atrakcí nemají nouzi obyvatelé a návštěvníci Sokolova. Za poslední dobu jich tu vzniklo hned několik a ta stávající se dočkala vylepšení v podobě nových herních prvků.

 

Investice do sokolovské nemocnice zvyšují komfort služeb

1. 10. 2014

pavilonb2.jpgSOKOLOV - Rekonstrukcí anesteziologicko-resuscitačního oddělení a zateplením pavilonu B, kde oddělení ARO sídlí, pokračují investiční akce Karlovarského kraje v Nemocnici Sokolov.

 

Limuzíny vykouzlily úsměvy na tvářích dětí z azylového domu

23. 7. 2014

limuzina5.jpgSOKOLOV – Velké pozdvižení nastalo v pondělí odpoledne před Azylovým domem v Sokolově. Před hlavním vchodem zaparkovaly dvě černé nablýskané limuzíny značky Lincoln a ze dveří vystoupila dvojice usměvavých šoférů v elegantních oblecích.

 

Komentátor Šídlo: Česká žurnalistika už není nebezpečná

3. 7. 2014

ps_sidlo2.jpgSOKOLOV - Už třetí osobnost českých médií přijela do Sokolova debatovat se studentem žurnalistiky Filipem Titlbachem. Šéfkomentátora Hospodářských novin Jindřicha Šídla přivítala naplněná aula sokolovského gymnázia, kde besedy pořádá Český novinářský klub.

 

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9

následující »