Jdi na obsah Jdi na menu
 

Sokolov zprávičky

Příspěvky

Pamětní deska vrací jména obětem svatavského lágru

11. 5. 2015

erbenova2.jpgSOKOLOV – „Byla tady pohřbená čísla a najednou jsou to lidé.“ Tato slova pronesla Eva Erbenová krátce po odhalení nové pamětní desky se jmény takřka osmdesáti židovských žen z několika evropských zemí, které koncem války zemřely při pochodech smrti v ženském koncentračním táboře ve Svatavě.

 

Pamětní deska připomene oběti pochodů smrti

30. 4. 2015

erbenova2.jpgSOKOLOV - K 70. výročí konce 2. světové války a vítězství nad nacismem bude 5. května na židovském hřbitově v Sokolově odhalena pamětní deska se jmény takřka 80 židovských žen z Maďarska, Polska, ČSR a Nizozemí, které v jarních měsících roku 1945 zemřely při pochodech smrti v ženském koncentračním táboře Svatava.

 

ARO v Sokolově odpovídá světovým standardům

20. 3. 2015

aro2.jpgSOKOLOV - Zbrusu nové prostory anesteziologicko-resuscitačního oddělení v pavilonu B Nemocnice Sokolov slouží pacientům z celého regionu. V prvním nadzemním podlaží pavilonu došlo k přestavbě vstupní haly i oddělení, které nyní disponuje sedmi resuscitačními lůžky i novou přístrojovou technikou.

 

Lidé bez domova si pochutnali na dobrém jídle z Oázy

5. 2. 2015

oaza4.jpgSOKOLOV – Nečekaný dar v podobě spousty dobrého jídla a pochutin dorazil před několika dny do Nízkoprahového denního centra (NDC) pro osoby bez přístřeší v Sokolově.

 

Aneta Langerová představí v Sokolově své nové album

4. 1. 2015

aneta2.jpgSOKOLOV - Na koncert oblíbené české zpěvačky Anety Langerové se mohou těšit její příznivci v Sokolově. Ta za svými fanoušky přijede v rámci jarního turné se čtyřčlennou kapelou v doprovodu smyčcového tria a piana.

 

Sokolov modernizuje plovárnu a zvelebuje svá sportoviště

2. 10. 2014

koupaliste2.jpgSOKOLOV – Nouzi o sportoviště s řadou atrakcí nemají nouzi obyvatelé a návštěvníci Sokolova. Za poslední dobu jich tu vzniklo hned několik a ta stávající se dočkala vylepšení v podobě nových herních prvků.

 

Investice do sokolovské nemocnice zvyšují komfort služeb

1. 10. 2014

pavilonb2.jpgSOKOLOV - Rekonstrukcí anesteziologicko-resuscitačního oddělení a zateplením pavilonu B, kde oddělení ARO sídlí, pokračují investiční akce Karlovarského kraje v Nemocnici Sokolov.

 

Limuzíny vykouzlily úsměvy na tvářích dětí z azylového domu

23. 7. 2014

limuzina5.jpgSOKOLOV – Velké pozdvižení nastalo v pondělí odpoledne před Azylovým domem v Sokolově. Před hlavním vchodem zaparkovaly dvě černé nablýskané limuzíny značky Lincoln a ze dveří vystoupila dvojice usměvavých šoférů v elegantních oblecích.

 

Komentátor Šídlo: Česká žurnalistika už není nebezpečná

3. 7. 2014

ps_sidlo2.jpgSOKOLOV - Už třetí osobnost českých médií přijela do Sokolova debatovat se studentem žurnalistiky Filipem Titlbachem. Šéfkomentátora Hospodářských novin Jindřicha Šídla přivítala naplněná aula sokolovského gymnázia, kde besedy pořádá Český novinářský klub.

 

Charitativní zápas byl ve znamení mokrých kopaček

27. 5. 2014

charita2.jpgSOKOLOV – Krev, pot a skluzy. Těmito slovy okomentoval herec Leoš Noha charitativní utkání známých českých osobností, lékařů a fotbalových veteránů ve prospěch humanitární organizace Pomoc v nouzi, které se uskutečnilo uplynulou sobotu na hřišti FK Baník Sokolov.

 

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9

následující »