Jdi na obsah Jdi na menu
 

Sokolov zprávičky

Příspěvky

Investice do sokolovské nemocnice zvyšují komfort služeb

1. 10. 2014

pavilonb2.jpgSOKOLOV - Rekonstrukcí anesteziologicko-resuscitačního oddělení a zateplením pavilonu B, kde oddělení ARO sídlí, pokračují investiční akce Karlovarského kraje v Nemocnici Sokolov.

 

Limuzíny vykouzlily úsměvy na tvářích dětí z azylového domu

23. 7. 2014

limuzina5.jpgSOKOLOV – Velké pozdvižení nastalo v pondělí odpoledne před Azylovým domem v Sokolově. Před hlavním vchodem zaparkovaly dvě černé nablýskané limuzíny značky Lincoln a ze dveří vystoupila dvojice usměvavých šoférů v elegantních oblecích.

 

Komentátor Šídlo: Česká žurnalistika už není nebezpečná

3. 7. 2014

ps_sidlo2.jpgSOKOLOV - Už třetí osobnost českých médií přijela do Sokolova debatovat se studentem žurnalistiky Filipem Titlbachem. Šéfkomentátora Hospodářských novin Jindřicha Šídla přivítala naplněná aula sokolovského gymnázia, kde besedy pořádá Český novinářský klub.

 

Charitativní zápas byl ve znamení mokrých kopaček

27. 5. 2014

charita2.jpgSOKOLOV – Krev, pot a skluzy. Těmito slovy okomentoval herec Leoš Noha charitativní utkání známých českých osobností, lékařů a fotbalových veteránů ve prospěch humanitární organizace Pomoc v nouzi, které se uskutečnilo uplynulou sobotu na hřišti FK Baník Sokolov.

 

Po náročném závodě si běžci s chutí dopřáli bahenní pivo

19. 5. 2014

bahnak_bahno22.jpgSOKOLOV – Vstříc náročné trati extrémního závodu Bahňák vyběhlo uplynulou sobotu téměř osm set padesát neohrožených závodníků. S obrovským nasazením a zápalem zdolávali jednu překážku za druhou a s vypětím všech sil ukusovali z 2,2 kilometru dlouhé závodní trasy v Jižním lomu na okraji Sokolova.

 

Známé osobnosti sehrají fotbalové utkání pro dobrou věc

14. 5. 2014

fotbal2.jpgSOKOLOV - Charitativní fotbalové utkání známých českých osobností a lékařů, jehož výtěžek bude věnován ve prospěch neziskové organizace Pomoc v nouzi, se uskuteční v sobotu 24. května na stadionu FK Baník Sokolov.

 

V azylovém domě ožívají tradice a lidové obyčeje

7. 5. 2014

vatra11.jpgSOKOLOV - Lidové obyčeje, tradice a staré zvyky si během celého roku snaží připomínat klienti i pracovníci Azylového domu v Sokolově. Naposledy se všichni s velkým nadšením zapojili do oslav Filipojakubské noci.

 

Sokolov obuje tenisky a vyrazí s chutí sportovat

4. 5. 2014

tenisky2.jpgSOKOLOV – První ročník týdne plného sportu pro všechny věkové kategorie připravuje na 16. až 21. června město Sokolov. Zapojit se mohou děti předškolního i školního věku, mládež, lidé produktivního věku, rodiče s batolaty i nemluvňaty a dokonce i občané s hendikepem.

 

Azylový dům zve na pálení čarodějnic a ochutnávku lahůdek

26. 4. 2014

ohen2.jpgSOKOLOV – Veselé pálení čarodějnic pořádá ve středu 30. dubna Azylový dům v Sokolově. Zábavná akce spojená s dětským programem, prodejem kulinářských výtvorů klientů a večerním opékáním vuřtů je určená pro širokou veřejnost.

 

Zajíc opět dodá energii závodníkům Bahňáka

23. 4. 2014

bahnak3.jpgSOKOLOV – Rekordní počet závodníků vyrazí letos na téměř dvoukilometrovou trať extrémního překážkového závodu Bahňák, který se uskuteční v sobotu 17. května v Jižním lomu u Sokolova. Celkem to bude 700 dospělých a 100 dětských závodníků, co se vrhnou vstříc obtížným překážkám a kluzké bahenní lázni.

 

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8

následující »