Jdi na obsah Jdi na menu
 

Sokolov zprávičky

Příspěvky

Charitativní zápas byl ve znamení mokrých kopaček

27. 5. 2014

charita2.jpgSOKOLOV – Krev, pot a skluzy. Těmito slovy okomentoval herec Leoš Noha charitativní utkání známých českých osobností, lékařů a fotbalových veteránů ve prospěch humanitární organizace Pomoc v nouzi, které se uskutečnilo uplynulou sobotu na hřišti FK Baník Sokolov.

 

Po náročném závodě si běžci s chutí dopřáli bahenní pivo

19. 5. 2014

bahnak_bahno22.jpgSOKOLOV – Vstříc náročné trati extrémního závodu Bahňák vyběhlo uplynulou sobotu téměř osm set padesát neohrožených závodníků. S obrovským nasazením a zápalem zdolávali jednu překážku za druhou a s vypětím všech sil ukusovali z 2,2 kilometru dlouhé závodní trasy v Jižním lomu na okraji Sokolova.

 

Známé osobnosti sehrají fotbalové utkání pro dobrou věc

14. 5. 2014

fotbal2.jpgSOKOLOV - Charitativní fotbalové utkání známých českých osobností a lékařů, jehož výtěžek bude věnován ve prospěch neziskové organizace Pomoc v nouzi, se uskuteční v sobotu 24. května na stadionu FK Baník Sokolov.

 

V azylovém domě ožívají tradice a lidové obyčeje

7. 5. 2014

vatra11.jpgSOKOLOV - Lidové obyčeje, tradice a staré zvyky si během celého roku snaží připomínat klienti i pracovníci Azylového domu v Sokolově. Naposledy se všichni s velkým nadšením zapojili do oslav Filipojakubské noci.

 

Sokolov obuje tenisky a vyrazí s chutí sportovat

4. 5. 2014

tenisky2.jpgSOKOLOV – První ročník týdne plného sportu pro všechny věkové kategorie připravuje na 16. až 21. června město Sokolov. Zapojit se mohou děti předškolního i školního věku, mládež, lidé produktivního věku, rodiče s batolaty i nemluvňaty a dokonce i občané s hendikepem.

 

Azylový dům zve na pálení čarodějnic a ochutnávku lahůdek

26. 4. 2014

ohen2.jpgSOKOLOV – Veselé pálení čarodějnic pořádá ve středu 30. dubna Azylový dům v Sokolově. Zábavná akce spojená s dětským programem, prodejem kulinářských výtvorů klientů a večerním opékáním vuřtů je určená pro širokou veřejnost.

 

Zajíc opět dodá energii závodníkům Bahňáka

23. 4. 2014

bahnak3.jpgSOKOLOV – Rekordní počet závodníků vyrazí letos na téměř dvoukilometrovou trať extrémního překážkového závodu Bahňák, který se uskuteční v sobotu 17. května v Jižním lomu u Sokolova. Celkem to bude 700 dospělých a 100 dětských závodníků, co se vrhnou vstříc obtížným překážkám a kluzké bahenní lázni.

 

Spolupráce se sociálním podnikem se vyplácí obcím i firmám

31. 3. 2014

konference_ps4.jpgSOKOLOV - Spolupracovat se sociálním podnikem Srdce a čin, o.p.s. se stále častěji odhodlávají města, obce i firmy v Karlovarském kraji. Rozšiřují tak řady podporovatelů, kteří si uvědomili svoji společenskou zodpovědnost a rozhodli se vyzkoušet dovednosti lidí nacházející se v nelehké životní situaci.

 

Nejvíc mě dokázal rozhodit Kalousek, přiznává Písařovicová

14. 2. 2014

daniela2.jpgSOKOLOV – Na sokolovské gymnázium přijela v rámci cyklu přednášek Českého novinářského klubu již druhá významná osobnost českých médií. Po Martinu Veselovském odpovídala na dotazy moderátorka večerních Událostí Daniela Písařovicová.

 

Obrazy Jakuba Potěšila zvou diváky do říše snových představ

8. 2. 2014

bukaj3.jpgSOKOLOV - Na hraně. Takový je název výstavy obrazů Jakuba Potěšila alias Bukaje, které do 2. března 2014 k vidění v prvním patře sokolovského zámku. Mladý umělec vtahuje vnímavé pozorovatele do říše snových představ, kde se však mohou setkat s předměty z reálného světa.

 

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9

následující »