Jdi na obsah Jdi na menu
 

Sokolov zprávičky

Příspěvky

Spolupráce se sociálním podnikem se vyplácí obcím i firmám

31. 3. 2014

konference_ps4.jpgSOKOLOV - Spolupracovat se sociálním podnikem Srdce a čin, o.p.s. se stále častěji odhodlávají města, obce i firmy v Karlovarském kraji. Rozšiřují tak řady podporovatelů, kteří si uvědomili svoji společenskou zodpovědnost a rozhodli se vyzkoušet dovednosti lidí nacházející se v nelehké životní situaci.

 

Nejvíc mě dokázal rozhodit Kalousek, přiznává Písařovicová

14. 2. 2014

daniela2.jpgSOKOLOV – Na sokolovské gymnázium přijela v rámci cyklu přednášek Českého novinářského klubu již druhá významná osobnost českých médií. Po Martinu Veselovském odpovídala na dotazy moderátorka večerních Událostí Daniela Písařovicová.

 

Obrazy Jakuba Potěšila zvou diváky do říše snových představ

8. 2. 2014

bukaj3.jpgSOKOLOV - Na hraně. Takový je název výstavy obrazů Jakuba Potěšila alias Bukaje, které do 2. března 2014 k vidění v prvním patře sokolovského zámku. Mladý umělec vtahuje vnímavé pozorovatele do říše snových představ, kde se však mohou setkat s předměty z reálného světa.

 

Přestěhování knihovny má pomoci oživit Staré náměstí

7. 2. 2014

knihovna2.jpgSOKOLOV – Do historické budovy – bývalého hostince Plzeňka na Starém náměstí v Sokolově, hodlá vedení města přestěhovat městskou knihovnu. Ta tím získá podstatně větší prostory, než má nyní v sokolovském zámku.

 

Zmodernizované rehabilitační oddělení si pacienti pochvalují

5. 2. 2014

rehabilitace2.jpgSOKOLOV - Nová lůžka, tělocvičny i kompletní vybavení pro rehabilitaci mají k dispozici nově pacienti Nemocnice Sokolov. Karlovarský kraj nechal zrekonstruovat pavilon D, kde se rehabilitační oddělení nachází.

 

Zamilovaní na Mostě lásky v Sokolově vypustí balónky s přáními

2. 2. 2014

srdce2.jpgSOKOLOV – Stvrdit svoje štěstí a zamilovanost mohou přijít na svátek sv. Valentýna lidé na Most lásky v Sokolově. Čeká je tu kulturní program, společné upevňování zámečků a vypouštění balónků s přáními.

 

Modernizace Nemocnice Sokolov bude pokračovat i příští rok

15. 12. 2013

nemocnice3.jpgSOKOLOV – Další část plánu investice v Nemocnici Sokolov úspěšně završil Karlovarský kraj. Po rekonstrukci iktové jednotky intenzivní péče a provedení přestavby rehabilitačního oddělení nyní nechal přebudovat bývalou nemocniční ubytovnu na administrativní budovu.

 

3D kino Alfa má novou atrakci pro děti - vláčky

5. 12. 2013

vlacky2.jpgSOKOLOV - „Hele, podívej, mašinky! Takové jsem měl jako malý kluk,“ říkají mnozí tatínkové při pohledu na model železnice s elektrickými vláčky ve vstupní hale sokolovského 3D kina Alfa.  

 

Občas mám chuť svého hosta proplesknout, říká Veselovský

21. 11. 2013

debata_veselovsky2.jpgSOKOLOV - Zaplněná aula Gymnázia v Sokolově přivítala v pondělí jednoho z nejlepších českých televizních a rozhlasových moderátorů Martina Veselovského. Ten je známý zejména z pořadu České televize Události, komentáře a z vysílání Českého rozhlasu, kde moderuje Dvacet minut Radiožurnálu.

 

Kraj jedná o obnovení pobočky strojní fakulty v Sokolově

8. 10. 2013

isste2.jpgSOKOLOV - Karlovarský kraj má v plánu znovu přivést do regionu vysoké technické školství. Začátkem října proto pokračovalo na krajském úřadě jednání hejtmana Josefa Novotného se zástupci Fakulty strojní Západočeské univerzity Plzeň o podmínkách otevření pracoviště fakulty v Sokolově.

 

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8

následující »