Jdi na obsah Jdi na menu
 

Sokolov zprávičky

Příspěvky

Přestěhování knihovny má pomoci oživit Staré náměstí

7. 2. 2014

knihovna2.jpgSOKOLOV – Do historické budovy – bývalého hostince Plzeňka na Starém náměstí v Sokolově, hodlá vedení města přestěhovat městskou knihovnu. Ta tím získá podstatně větší prostory, než má nyní v sokolovském zámku.

 

Zmodernizované rehabilitační oddělení si pacienti pochvalují

5. 2. 2014

rehabilitace2.jpgSOKOLOV - Nová lůžka, tělocvičny i kompletní vybavení pro rehabilitaci mají k dispozici nově pacienti Nemocnice Sokolov. Karlovarský kraj nechal zrekonstruovat pavilon D, kde se rehabilitační oddělení nachází.

 

Zamilovaní na Mostě lásky v Sokolově vypustí balónky s přáními

2. 2. 2014

srdce2.jpgSOKOLOV – Stvrdit svoje štěstí a zamilovanost mohou přijít na svátek sv. Valentýna lidé na Most lásky v Sokolově. Čeká je tu kulturní program, společné upevňování zámečků a vypouštění balónků s přáními.

 

Modernizace Nemocnice Sokolov bude pokračovat i příští rok

15. 12. 2013

nemocnice3.jpgSOKOLOV – Další část plánu investice v Nemocnici Sokolov úspěšně završil Karlovarský kraj. Po rekonstrukci iktové jednotky intenzivní péče a provedení přestavby rehabilitačního oddělení nyní nechal přebudovat bývalou nemocniční ubytovnu na administrativní budovu.

 

3D kino Alfa má novou atrakci pro děti - vláčky

5. 12. 2013

vlacky2.jpgSOKOLOV - „Hele, podívej, mašinky! Takové jsem měl jako malý kluk,“ říkají mnozí tatínkové při pohledu na model železnice s elektrickými vláčky ve vstupní hale sokolovského 3D kina Alfa.  

 

Občas mám chuť svého hosta proplesknout, říká Veselovský

21. 11. 2013

debata_veselovsky2.jpgSOKOLOV - Zaplněná aula Gymnázia v Sokolově přivítala v pondělí jednoho z nejlepších českých televizních a rozhlasových moderátorů Martina Veselovského. Ten je známý zejména z pořadu České televize Události, komentáře a z vysílání Českého rozhlasu, kde moderuje Dvacet minut Radiožurnálu.

 

Kraj jedná o obnovení pobočky strojní fakulty v Sokolově

8. 10. 2013

isste2.jpgSOKOLOV - Karlovarský kraj má v plánu znovu přivést do regionu vysoké technické školství. Začátkem října proto pokračovalo na krajském úřadě jednání hejtmana Josefa Novotného se zástupci Fakulty strojní Západočeské univerzity Plzeň o podmínkách otevření pracoviště fakulty v Sokolově.

 

Ona B. rozpoutá červený Skandál v kostele

1. 9. 2013

onab2.jpgSOKOLOV - Výstava Skandál v kostele představí tento měsíc v sokolovském klášterním kostele svatého Antonína velkoformátová díla světoznámé avantgardní rakouské umělkyně s českými kořeny Ona B. z Vídně. 

 

Moderní Iktové centrum pomůže pacientům z celého regionu

29. 8. 2013

nemocnice2.jpgSOKOLOV - Modernizovanou iktovou jednotku mohou od nynějška využívat pacienti sokolovské nemocnice. Má více lůžek a k tomu je vybavena těmi nejmodernějšími přístroji.  

 

Sokolovské kulturní léto završí koncert kapely Wohnout

22. 8. 2013

ekompilace-2.jpgSOKOLOV - Wohnouti přijedou představit do vybraných měst po celé České republice EKOMPILACI. V pořadí už druhá EKOMPILACE je kompilační CD portálu Samosebou.cz.  

 

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9

následující »