Jdi na obsah Jdi na menu
 

Sokolov zprávičky

Příspěvky

Ona B. rozpoutá červený Skandál v kostele

1. 9. 2013

onab2.jpgSOKOLOV - Výstava Skandál v kostele představí tento měsíc v sokolovském klášterním kostele svatého Antonína velkoformátová díla světoznámé avantgardní rakouské umělkyně s českými kořeny Ona B. z Vídně. 

 

Moderní Iktové centrum pomůže pacientům z celého regionu

29. 8. 2013

nemocnice2.jpgSOKOLOV - Modernizovanou iktovou jednotku mohou od nynějška využívat pacienti sokolovské nemocnice. Má více lůžek a k tomu je vybavena těmi nejmodernějšími přístroji.  

 

Sokolovské kulturní léto završí koncert kapely Wohnout

22. 8. 2013

ekompilace-2.jpgSOKOLOV - Wohnouti přijedou představit do vybraných měst po celé České republice EKOMPILACI. V pořadí už druhá EKOMPILACE je kompilační CD portálu Samosebou.cz.  

 

Cyklostezka v Sokolově je u kláštera dočasně uzavřená

4. 8. 2013

uzavirka2.jpgSOKOLOV – Zcela uzavřena je až do 20. srpna cyklostezka na pravém břehu Ohře v prostoru stavby za klášterem sv. Antonína Paduánského v Sokolově.  

 

Pozor! Na cyklostezce v Sokolově se pracuje

12. 6. 2013

omezeni2.jpgSOKOLOV - Zvlášť pozorní by měli být cyklisté, kteří si plánují jízdu po cyklostezce podél řeky Ohře a chtějí projíždět Sokolovem. Za klášterem sv. Antonína Paduánského u Starého náměstí totiž pokračuje výstavba silničního obchvatu

 

Staré náměstí zkrášlí vysazené sakury a platany

20. 5. 2013

namesti2.jpgSOKOLOV - Zpříjemnit a zkrášlit prostředí Starého náměstí v Sokolově by měla nová zeleň. To je dobrá zpráva pro lidi, kteří tuto část historického jádra městské zástavby rádi navštěvují a tráví zde volný čas.  

 

Naše lesy jsou plné života. Kdo v nich vlastně přebývá?

27. 4. 2013

zvirata4.jpgSOKOLOV – Chcete se dozvědět, jaká zvířata, hmyz a ptáci žijí na stromě, ve stromě a pod stromem? Tak navštivte zajímavě ztvárněnou výstavu Stromy jako domy, která je až do 9. června k vidění v sokolovském muzeu.

 

Chemistry přiváží do Sokolova špičku nejmladšího umění

9. 3. 2013

grafitti2.jpgSOKOLOV - V období od 11. března do 12. dubna se našemu kraji poprvé představí prestižní pražská galerie současného mladého umění Chemistry. 

 

Sokolov má bezpečná hřiště, příkladem je Rákosníčkovo

19. 11. 2012

rakosnicek2.jpgSOKOLOV – Snahou o vybudování zázemí pro trávení volného času sokolovských dětí se může pochlubit město Sokolov. Na jeho území je totiž v současné době evidováno celkem 88 dětských hřišť. 

 

Průzkum: V kraji se nejlépe podniká v Sokolově

8. 11. 2012

sokolov1.jpgSOKOLOV - Dostupnost pracovní síly, rozsah a kvalita sítě dodavatelů, cena za odvoz odpadu nebo rozsah úředních hodin. To jsou důvody, proč se podnikatelsky nejpřívětivějším městem Karlovarského kraje stal Sokolov.

 

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8

následující »