Jdi na obsah Jdi na menu
 

Sokolov zprávičky

Příspěvky

Cyklostezka v Sokolově je u kláštera dočasně uzavřená

4. 8. 2013

uzavirka2.jpgSOKOLOV – Zcela uzavřena je až do 20. srpna cyklostezka na pravém břehu Ohře v prostoru stavby za klášterem sv. Antonína Paduánského v Sokolově.  

 

Pozor! Na cyklostezce v Sokolově se pracuje

12. 6. 2013

omezeni2.jpgSOKOLOV - Zvlášť pozorní by měli být cyklisté, kteří si plánují jízdu po cyklostezce podél řeky Ohře a chtějí projíždět Sokolovem. Za klášterem sv. Antonína Paduánského u Starého náměstí totiž pokračuje výstavba silničního obchvatu

 

Staré náměstí zkrášlí vysazené sakury a platany

20. 5. 2013

namesti2.jpgSOKOLOV - Zpříjemnit a zkrášlit prostředí Starého náměstí v Sokolově by měla nová zeleň. To je dobrá zpráva pro lidi, kteří tuto část historického jádra městské zástavby rádi navštěvují a tráví zde volný čas.  

 

Naše lesy jsou plné života. Kdo v nich vlastně přebývá?

27. 4. 2013

zvirata4.jpgSOKOLOV – Chcete se dozvědět, jaká zvířata, hmyz a ptáci žijí na stromě, ve stromě a pod stromem? Tak navštivte zajímavě ztvárněnou výstavu Stromy jako domy, která je až do 9. června k vidění v sokolovském muzeu.

 

Chemistry přiváží do Sokolova špičku nejmladšího umění

9. 3. 2013

grafitti2.jpgSOKOLOV - V období od 11. března do 12. dubna se našemu kraji poprvé představí prestižní pražská galerie současného mladého umění Chemistry. 

 

Sokolov má bezpečná hřiště, příkladem je Rákosníčkovo

19. 11. 2012

rakosnicek2.jpgSOKOLOV – Snahou o vybudování zázemí pro trávení volného času sokolovských dětí se může pochlubit město Sokolov. Na jeho území je totiž v současné době evidováno celkem 88 dětských hřišť. 

 

Průzkum: V kraji se nejlépe podniká v Sokolově

8. 11. 2012

sokolov1.jpgSOKOLOV - Dostupnost pracovní síly, rozsah a kvalita sítě dodavatelů, cena za odvoz odpadu nebo rozsah úředních hodin. To jsou důvody, proč se podnikatelsky nejpřívětivějším městem Karlovarského kraje stal Sokolov.

 

Plaketa připomíná sokolovského rodáka Heidlera

28. 10. 2012

heidler2.jpgSOKOLOV – Pamětní desku věnovanou sokolovskému rodákovi Karlu Josefu Heidlerovi (1792 – 1866) nechala vytvořit zdejší radnice. Tato významná osobnost se do dějin města zapsala jako balneolog, autor odborných spisů a lékař.

 

V protiatomovém krytu je možné i přespat

23. 10. 2012

kryt2.jpgSOKOLOV – Už jste někdy spali ve skutečném protiatomovém krytu? Umíte si představit, jaký to je pocit usínat v železobetonovém komplexu za těžkými pancéřovými vraty?

 

Pozor, v sokolovském zámku čaruje Rumburak

9. 9. 2012

arabela2.jpgSOKOLOV - Výstava kostýmů a rekvizit z oblíbených pohádkových seriálů ČST a ČT ´Arabela´ a ´Arabela se vrací´ je až do 28. října k vidění v sokolovském zámku.

 

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9

následující »