Jdi na obsah Jdi na menu
 

Sokolov zprávičky

Příspěvky

Pomoc v nouzi testuje své pracovníky na onemocnění COVID-19

12. 5. 2020

testovani2.jpgSOKOLOV - Testovat své zaměstnance na nový typ koronaviru začala v tomto týdnu sokolovská organizace Pomoc v nouzi, o.p.s. Jako první podstoupili testy pracovníci pečovatelské služby, kteří jsou v přímém kontaktu se svými klienty.

 

Silnice k budoucímu areálu BMW má být hotová do června

5. 5. 2020

krizovatka_bmw2.jpgSOKOLOV - Karlovarský kraj pomalu dokončuje dopravní napojení na průmyslovou zónu v Podkrušnohorské výsypce u Sokolova. Předpokládá se, že silnice, která povede k chystanému vývojovému a testovacímu centru automobilky BMW, by měla být hotova na konci června.

 

Zájem o diskuzi s Petrem Pavlem předčil očekávání

8. 3. 2020

general-66.jpgSOKOLOV – Se značným ohlasem se setkala návštěva generála Petra Pavla a diplomata Petra Koláře v Sokolově. Do regionu zavítali na pozvání senátora Miroslava Balatky, jenž pro ně zorganizoval nabitý program včetně dvou besed a setkání s představiteli města.

 

Generál Petr Pavel zavítá do Sokolova, čekají ho dvě besedy

26. 2. 2020

general2.jpgSOKOLOV - Armádní generál Petr Pavel s bývalým velvyslancem Petrem Kolářem navštíví v úterý 3. března 2020 město Sokolov. Na Sokolovsko zavítají na pozvání senátora Miroslava Balatky. Ten jim chce představit region a zároveň zprostředkovat setkání s místními lidmi.

 

(1291)Generál Petr Pavel zavítá do Sokolova, čekají ho dvě besedy

26. 2. 2020

general2.jpgSOKOLOV - Armádní generál Petr Pavel s bývalým velvyslancem Petrem Kolářem navštíví v úterý 3. března 2020 město Sokolov. Na Sokolovsko zavítají na pozvání senátora Miroslava Balatky. Ten jim chce představit region a zároveň zprostředkovat setkání s místními lidmi.

 

Návštěvníci muzea se již brzy podívají do zámeckého sklepení

13. 8. 2019

muzeum_sklepeni2.jpgSOKOLOV - Další kulturní institucí, do jejíž rekonstrukce Karlovarský kraj investoval nemalé finanční prostředky, je Muzeum Sokolov. V uplynulých měsících zde řada odborníků pracovala na zpřístupnění zámeckého sklepení, ve kterém bude mimo jiné vystaven i unikátní zlatý poklad.

 

Poradna pro oběti trestných činů pomohla již desítkám klientů

22. 2. 2019

poradna2.jpgSOKOLOV - Již druhým rokem funguje v Sokolově bezplatná Poradna pro oběti trestných činů. Poskytované poradenství doposud využily tři desítky klientů. Nejčastěji měli zájem o informace o průběhu trestního řízení nebo chtěli vědět, jaká mají jako oběť trestného činu práva.

 

Klášter hostí monumenty Martina Káni

1. 2. 2019

vernisaz_2.jpgSOKOLOV - V sokolovském klášterním kostele svatého Antonína začne v pondělí 4.2. slavnostní vernisáží od 17:30 hodin reprezentativní výstava tvůrce monumentálních výtvarných objektů Martina Káni, známého expresívními sochami, figurálně inspirovanými obřími „sci fi“ podii pro rockové koncerty a působením v angažované umělecké skupině Ztohoven.

 

Ženské duše Petry Skoupilové v sokolovském klášteře

26. 10. 2018

vystava_foto2.jpgSOKOLOV - Sokolovský Klášterní kostel svatého Antonína hostí v listopadu reprezentativní výstavu “Femme fatale fotografky Petry Skoupilové z Prahy.

 

Houslový virtuos Ivan Ženatý vystoupí v Sokolově

10. 9. 2018

plakat-zenaty-hvezda2.jpgSOKOLOV - Další akcí, kterou si Karlovarský kraj připravil pro své obyvatele u příležitosti oslav 100. výročí vzniku Československé republiky, je koncert špičkového houslového virtuosa Ivana Ženatého.

 

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9

následující »