Jdi na obsah Jdi na menu
 

 limuzina3.jpg

 Limuzínou se svezli dospělí, děti a dokonce i malé batole. Jízdu si všichni náramně užili.

SOKOLOVSKO – Velké pozdvižení nastalo v pondělí odpoledne před Azylovým domem v Sokolově. Před hlavním vchodem zaparkovaly dvě černé nablýskané limuzíny značky Lincoln a ze dveří vystoupila dvojice usměvavých šoférů v elegantních oblecích. „Už jsou tady. Pane Bože, to je krása. Honem, pojďte se všichni rychle podívat, co k nám přijelo nádheru,“ ozývalo se z azylového domu, z jehož útrob postupně začaly vybíhat rozesmáté děti horlivě ukazujíce na dlouhé luxusní vozy. Právě dětičkám a jejich rodičům patřila pondělní vyhlídková jízda po okolí Sokolova a zábavné odpoledne na statku Bernard v Královském Poříčí, kam je koráby silnic se vší parádou pohodlně dovezly. 

  limuzina2.jpg

 Luxusní limuzína vás vítá. Pohodlně se usaďte, vyrážíme.

Radost a potěšení z jízdy byla znát nejen na dětech, ale i dospělých, pro které byl výlet limuzínou velkou společenskou událostí. Jedna z maminek si dokonce kvůli spanilé jízdě koupila nové šaty. Slušelo to i ostatním, zejména malým naparáděným děvčátkům, která radostně poskakovala kolem dlouhých aut a jen stěží odhadovala, kudy se do nich vlastně leze. „V limuzíně se mi moc líbilo. Dostali jsme dětské šampaňské a na stropě nad námi svítila malá světýlka. Vypadaly jako hvězdičky na nebi,“ usmívala se osmiletá Alžběta. Na výlet se moc těšil i pětiletý Honzík a dvouletý Vašík, který auta vyloženě zbožňuje.

  limuzina1.jpg

 Pasažéři dorazili na místo, výlet limuzínou se všem moc líbil.

O legraci nebyla nouze ani na statku Bernard, kde se výletníci podívali za zvířátky a do Zábavně naučného centra řeky Ohře. „Bylo fajn, že jsme mohli zvířata ve výběhu krmit. V centru mě pak nejvíce bavilo závodit na rotopedech a pouštět si pohyblivé modely,“ svěřil se třináctiletý Sebastian.

  limuzina4.jpg

 Krmení zvířátek ve výběhu na nádvoří statku Bernard.

Program pro klienty a děti ze sokolovského azylového domu zdarma připravila firma Limuzína Transport. Statek Bernard pak výpravě umožnil volný vstup do naučného centra a muzea řemesel. „Chtěla bych moc poděkovat oběma pánům – řidičům limuzíny, kteří si udělali čas a nezištně povozili naše klienty v tak krásných autech. Je to od nich velice pěkné,“ poděkovala vedoucí azylového domu Jaromíra Fajtová. „Jsme potěšeni, že jsme mohli udělat dětem radost a vzít je na odpolední vyjížďku za zábavou a poznáním. Věřím, že i pro jejich rodiče to byl skvělý zážitek, na který budou ještě dlouho vzpomínat,“ poznamenal Karel Král, ředitel marketingu karlovarské společnosti Limuzína Transport.

Limuzína dokázala před časem udělat radost i dětem z dětského domova, když je řidiči v období vánočních svátků vzali bezplatně na výlet do Karlových Varů.