Jdi na obsah Jdi na menu
 

kasna.jpg

Kašna na náměstí Budovatelů. V pozadí je městský dům kultury.

SOKOLOV – Během měsíce srpna by měla skončit oprava kašny na náměstí Budovatelů v Sokolově. Renovace byla nutná kvůli špatnému technickému stavu. Dno i mísa kašny měla praskliny a nefungoval ani rozvod vody.

„Naše město má záměr v budoucnu realizovat projekt na revitalizaci celého náměstí včetně nového zpracování vodního zdroje. V současné době usiluje odbor rozvoje města o získání příslušné dotace. Do doby, než se akce podaří realizovat, chce město svým občanům a návštěvníkům alespoň zpříjemnit pobyt na náměstí Budovatelů tím, že kašnu opraví a uvede do provozu,“ sdělila mluvčí sokolovské radnice Dagmar Mašková.

Další dvě kašny jsou k vidění na Starém náměstí, jedna pak přímo na nádvoří sokolovského zámku.