Jdi na obsah Jdi na menu
 

 ekompilace-2013.jpg

SOKOLOV - Wohnouti přijedou představit do vybraných měst po celé České republice EKOMPILACI. V pořadí už druhá EKOMPILACE je kompilační CD portálu Samosebou.cz. Zároveň je to také koncertní turné křtů tohoto CD. Křty zaručují nejen skvělou zábavu zdarma v našem regionu, ale také jistotu uklizených a dokonce vytříděných odpadků po skončení koncertu. Místo konání druhého křtu bylo pečlivě vybráno na Starém náměstí v Sokolově. Celá akce je totiž takový malý open air festival k zakončení Sokolovského kulturního léta. Během odpoledne vystoupí osm kapel. První skupinu můžete slyšet už od 15 hodin a končit se bude až s desátou hodinou večerní.

Podporovat projekt EKOMPILACE a tudíž i třídění a recyklaci odpadu jezdí s Wohnoutama i další kapely: Mother's Angels, X left to die, Lola běží, The Travellers, Atd, Madame Butterfly, Last Time, Sirkyskon, Koblížci, Eternal Fire, The Snuff, Jakobič a Kyanid.

První koncert proběhne v Černé v Pošumaví , druhý v Sokolově, dále se představí ještě v Moravských Budějovicích, Bystřici nad Pernštejnem, Šternberku a poslední koncert bude 28. září v Petrovicích u Sedlčan. Na všechny tyto koncerty je vstup zdarma a každý, kdo svou návštěvou podpoří správné nakládání s odpady, dostane nové CD EKOMPILACE 2013 zdarma. Přímo na místě budou probíhat soutěže o zajímavé ceny a díky tomu, že se celá akce koná na podporu třídění odpadu, se všichni dozvíme, jak to s tím tříděním opravdu je.

Nenechte si ujít Wohnouty, Recyklas - bubenickou show na kontejnery, dárky zdarma a sledujte, jak se EKOMPILACE v jednotlivých městech představuje. 

 ekompilace-2012.jpg

 Součástí turné jsou křty nového kompilačního CD. Foto: EKOMPILACE