Jdi na obsah Jdi na menu
 

Dění na statku

Příspěvky

Statek Bernard zve na rodinné odpoledne s houslemi

22. 7. 2013

houslar2.jpgKRÁLOVSKÉ POŘÍČÍ - Mimořádnou událost připravuje na sobotu 27. července statek Bernard v Královském Poříčí na Sokolovsku. V odpoledních hodinách se zde uskuteční akce s názvem Výroba houslí na Chebsku – 140 let houslařské školy v Lubech. 

 

František Nedvěd vystoupí na Bernardu s kapelou Tie Break

19. 7. 2013

nedved2.jpgKRÁLOVSKÉ POŘÍČÍ - Hudební legendu a stálici českého folku Františka Nedvěda přivítá za čtyři týdny, tedy 16. srpna, statek Bernard v Královském Poříčí. Začátek letního koncertu slibující skvělý hudební zážitek je v 19 hodin. 

 

Marta Kubišová zazpívala písně z nového muzikálu

14. 7. 2013

marta-kubisova11.jpgKRÁLOVSKÉ POŘÍČÍ - Příjemný letní večer okořeněný pěknou muzikou si užili v pátek návštěvníci statku Bernard v Královském Poříčí. Radost a pohodu jim přijela svými písněmi rozdávat legenda české kulturní scény Marta Kubišová.

 

Statek Bernard je skvělé místo pro letní výlet s rodinou

28. 6. 2013

zviratka2.jpgKRÁLOVSKÉ POŘÍČÍ - Přemýšlíte, kam během letní dovolené vyrazit za odpočinkem a poznáním? Pokud chcete svým dětem a sobě dopřát krásné zážitky, vypravte se na historický statek Bernard v Královském Poříčí.  

 

Designéři stvořili houpací kozu či oblázkové vázičky

19. 6. 2013

designer-jurica2.jpgKRÁLOVSKÉ POŘÍČÍ - Už jste někdy viděli houpací kozu, dřevěný tabulet nebo keramickou vázičku, která vypadá jako oblázek? Pokud ne, tak se vypravte na statek Bernard v Královském Poříčí, kde odborníci na design vytvořili originální prototypy propojující tradiční řemesla s moderními styly.

 

Na veletrh dorazí desítky řemeslníků z celé republiky

7. 6. 2013

remeslo2.jpgKRÁLOVSKÉ POŘÍČÍ - Na třicet různých řemeslníků zaplní příští pátek a sobotu (14. a 15. června) nádvoří historického statku Bernard v Královském Poříčí.  Z celé republiky se sem sjedou na velkolepý řemeslný jarmark, aby návštěvníkům ukázali to nejlepší ze svého umění.

 

Na vystoupení na Bernardu se těším, říká Marta Kubišová

27. 5. 2013

kubisova2.jpgKRÁLOVSKÉ POŘÍČÍ - Legenda české kulturní scény Marta Kubišová přijede 12. července na statek Bernard v Královském Poříčí. Publikum se může od 19 hodin těšit na její úspěšný recitál ´S nebývalou ochotou´. 

 

Designéři na statku vdechují nový styl řemeslům

19. 5. 2013

design2.jpgKRÁLOVSKÉ POŘÍČÍ - Design a řemeslo. To jsou dvě záležitosti, které mají k sobě hodně blízko. Jejich propojení a užití v praxi je teď hlavním směrem, kterým se ubírají řemeslníci na statku Bernard v Královském Poříčí.  

 

Statek Bernard chystá v létě otevřít stylovou apatyku

10. 5. 2013

rezbar2.jpgKRÁLOVSKÉ POŘÍČÍ -  Statek Bernard v Královském Poříčí se usilovně připravuje na dvě velké akce, kde bude hrát hlavní roli řemeslo. První se koná v neděli 19. května a je určená zejména dětem. Zhruba o měsíc později 14. a 15. června se na nádvoří uskuteční Veletrh tradičních řemesel.

 

Zvířátka na statku Bernard jsou oblíbenou atrakcí

16. 2. 2013

zviratka2.jpgKRÁLOVSKÉ POŘÍČÍ – Za zvířátky a do včelařského střediska se mohou vypravit děti na statek Bernard v Královském Poříčí. K vidění tu jsou kachny, ovce, kozy i prasátko. 

 

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10