Jdi na obsah Jdi na menu
 

Dění na statku

Příspěvky

Nevšední dětský den přilákal stovky návštěvníků

24. 5. 2016

jarmark11.jpgKRÁLOVSKÉ POŘÍČÍ – Skvělou zábavu si v sobotu užili malí i velcí návštěvníci Statku Bernard v Královském Poříčí. Na nádvoří pod otevřeným nebem je čekalo množství soutěží, her a řemeslných dílniček.

 

Na jarmarku budou své výrobky prodávat i děti

18. 5. 2016

remesla2.jpgKRÁLOVSKÉ POŘÍČÍ – Nevšední dětský den plný zábava, her i soutěží připravuje na sobotu 21. května 2016 Statek Bernard v Královském Poříčí. Akce pojmenovaná Tradiční řemesla našim dětem již tradičně přivítá stovky malých návštěvníků.

 

Fotografie zavedou diváka do dalekých zemí

29. 3. 2016

zcest2.jpgKRÁLOVSKÉ POŘÍČÍ - Na slavnostní vernisáž fotografické výstavy Karolíny Trskové s názvem „Z cest“ zve v pátek 1. dubna 2016 od 17 hodin Statek Bernard v Královském Poříčí.

 

Statek Bernard je památkou, kde to žije celý rok

13. 3. 2016

detsky-den2.jpgKRÁLOVSKÉ POŘÍČÍ - Pestrou kulturní sezónu slibuje pro tento rok Statek Bernard v Královském Poříčí. Návštěvníci se mohou těšit na tradiční řemeslné trhy, zábavné akce pro děti, letní prázdninový koncert či komediální vystoupení ve stylu oblíbených stand-up comedy.

 

Na Bernardu chtějí rozšířit ubytování i počet dílen

16. 2. 2016

truhlarna2.jpgKRÁLOVSKÉ POŘÍČÍ – Na rozvoj tradičních řemesel se chce letos i v následujících letech více zaměřit historický Statek Bernard v Královském Poříčí. Vedle toho má v plánu vybudovat nové pokoje pro návštěvníky.

 

Vánoční trhy na Statku slibují štědrou nadílku zábavy

29. 11. 2015

peklo2.jpgKRÁLOVSKÉ POŘÍČÍ – Bohatý a stylově laděný program přinese jubilejní 10. ročník Vánočních trhů na Statku Bernard v Královském Poříčí. Kouzelná atmosféra blížících se svátků zde zavládne o adventních nedělích 6. a 13. prosince 2015.

 

Příjezd Martina na bílém koni bývá velkou podívanou

3. 11. 2015

martin2.jpgKRÁLOVSKÉ POŘÍČÍ – Ačkoli počasí v nejbližší době žádné sněžení neslibuje, přesto se příští týden lidé na mnoha místech regionu vypraví vyhlížet Martina na bílém koni. Ne jinak tomu bude v Královském Poříčí na Sokolovsku, kam by měl Martin na svém pověstném oři přicválat ve středu 11. listopadu.

 

Statek Bernard zve na dokument Viva Cuba Libre

21. 10. 2015

cuba-libre2.jpgKRÁLOVSKÉ POŘÍČÍ – Odvrácenou stránku prosluněného života na Kubě přiblíží divákům dokumentární film Viva Cuba Libre, který v pátek 23. října 2015 uvede Statek Bernard v Královském Poříčí.

 

Poříčskou pouť okoření plzeňský Kabát revival

6. 9. 2015

pout2.jpgKRÁLOVSKÉ POŘÍČÍ – S pestrou paletou hudebních žánrů přichází letošní pouťová zábava v Královském Poříčí. Kromě tradiční jarmareční muziky se návštěvníci mohou těšit i na tvrdší styly.

 

Léto na Statku Bernard slibuje krásné zážitky

16. 8. 2015

zviratka2.jpgKRÁLOVSKÉ POŘÍČÍ – Doba výletů a dovolených je jako stvořená k návštěvě historického Statku Bernard v Královském Poříčí. Kdo hledá venkovskou idylu, odpočinek, ale i poznání a lehkou dávku dobrodružství, je na správném místě.

 

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10

následující »