Jdi na obsah Jdi na menu
 

Dění na statku

Příspěvky

Příjezd Martina na bílém koni bývá velkou podívanou

3. 11. 2015

martin2.jpgKRÁLOVSKÉ POŘÍČÍ – Ačkoli počasí v nejbližší době žádné sněžení neslibuje, přesto se příští týden lidé na mnoha místech regionu vypraví vyhlížet Martina na bílém koni. Ne jinak tomu bude v Královském Poříčí na Sokolovsku, kam by měl Martin na svém pověstném oři přicválat ve středu 11. listopadu.

 

Statek Bernard zve na dokument Viva Cuba Libre

21. 10. 2015

cuba-libre2.jpgKRÁLOVSKÉ POŘÍČÍ – Odvrácenou stránku prosluněného života na Kubě přiblíží divákům dokumentární film Viva Cuba Libre, který v pátek 23. října 2015 uvede Statek Bernard v Královském Poříčí.

 

Poříčskou pouť okoření plzeňský Kabát revival

6. 9. 2015

pout2.jpgKRÁLOVSKÉ POŘÍČÍ – S pestrou paletou hudebních žánrů přichází letošní pouťová zábava v Královském Poříčí. Kromě tradiční jarmareční muziky se návštěvníci mohou těšit i na tvrdší styly.

 

Léto na Statku Bernard slibuje krásné zážitky

16. 8. 2015

zviratka2.jpgKRÁLOVSKÉ POŘÍČÍ – Doba výletů a dovolených je jako stvořená k návštěvě historického Statku Bernard v Královském Poříčí. Kdo hledá venkovskou idylu, odpočinek, ale i poznání a lehkou dávku dobrodružství, je na správném místě.

 

Václav Neckář vystoupí na Bernardu s kapelou Bacily

2. 8. 2015

neckar2.jpgKRÁLOVSKÉ POŘÍČÍ - Na výjimečný koncert české hudební legendy Václava Neckáře se skupinou Bacily zve v pátek 21. srpna 2015 Statek Bernard v Královském Poříčí.

 

Jarmark představí dětem krásu tradičních řemesel

14. 6. 2015

remesla_statek2.jpgKRÁLOVSKÉ POŘÍČÍ – Na nejbohatší řemeslný jarmark v kraji širém zve ve dnech 19. a 20. června Statek Bernard v Královském Poříčí. Jeho nádvoří promění se v obrovské tržiště z dávných časů, kde své zboží nabízeti budou stánkaři a zruční řemeslníci ze všech koutů naší vlasti.

 

Statek zve děti na nevšední zábavu s řemesly

14. 5. 2015

prodeti2.jpgKRÁLOVSKÉ POŘÍČÍ - Skvělá zábava, nevšední zážitky a spousta her i soutěží. To všechno čeká na dětské návštěvníky, kteří v sobotu 16. května zamíří na Statek Bernard v Královském Poříčí na akci pojmenovanou Tradiční řemesla našim dětem.

 

Tahákem sezóny je Partička a koncert Václava Neckáře

5. 5. 2015

particka2.jpgKRÁLOVSKÉ POŘÍČÍ – Pestrou kulturní sezónu slibuje pro letošní rok Statek Bernard v Královském Poříčí. Žhavou novinkou je tentokrát živé vystoupení známé improvizační skupiny Partička.

 

Mladí lovečtí psi se předvedli na jarním svodu

6. 4. 2015

myslivci2.jpgKRÁLOVSKÉ POŘÍČÍ - Mladí psi loveckých plemen si dali v sobotu dostaveníčko na Statku Bernard v Královském Poříčí. Čekal je zde takzvaný jarní svod, kdy ve společnosti ostatních psů dostávají hodnocení týkající se jejich vzhledu, vzrůstu i pohybových vlastností.

 

Myslivecké slavnosti lákají na ukázky vábení zvěře

27. 3. 2015

trofeje2.jpgKRÁLOVSKÉ POŘÍČÍ – Myslivecký den spojený s okresní přehlídkou trofejí se uskuteční v sobotu 4. dubna 2015 na Statku Bernard v Královském Poříčí. Kdo má rád přírodu a zvířata, může přijít a popovídat si s myslivci o tom, co zajímavého se po zimě v lese děje.

 

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10

následující »