Jdi na obsah Jdi na menu
 

Dění na statku

Příspěvky

Martin na bílém koni přicválá na Statek Bernard

6. 11. 2014

martin-na-koni2.jpgKRÁLOVSKÉ POŘÍČÍ – Stejně jako v minulých letech, tak i letos budou lidé v Královském Poříčí vyhlížet příjezd Martina na bílém koni. Ten by měl v úterý 11. listopadu přicválat na svém pověstném oři na nádvoří Statku Bernard.

 

Děti vyrážejí do přírody na lovy beze zbraní

31. 10. 2014

aves11.jpgKRÁLOVSKÉ POŘÍČÍ - Za opravdovým dobrodružstvím, poznáním a vstříc novým zážitkům se mohou vypravit zvídaví školáci, kteří se zajímají o přírodu, zvířata, ekologii a moderní technologie.

 

Touha poznat svého otce zavedla spisovatele až do Konga

13. 10. 2014

zmeskal22.jpgKRÁLOVSKÉ POŘÍČÍ - S pozoruhodným příběhem syna, který vyrůstal bez otce a až v dospělosti se vydal na dlouhou cestu do válkou zdevastovaného Konga, aby pátral po své krvi, se měli možnost seznámit studenti gymnázií při setkání s českým spisovatelem afrického původu Tomášem Zmeškalem.

 

Oblíbenost Statku Bernard neustále roste

26. 9. 2014

1.-centrum-reky-ohre2.jpgKRÁLOVSKÉ POŘÍČÍ - Stále větší oblíbenosti ze strany návštěvníků, turistů a rodin s dětmi se těší Statek Bernard v Královském Poříčí. Potvrzuje to nejen statistika návštěvnosti, ale o zvýšení cestovního ruchu v obci hovoří i průvodci a správci této skvostné hrázděné památky.

 

Na Bernardu jsou k vidění fotografie z říše zvířat a hmyzu

11. 9. 2014

vasovi2.jpgKRÁLOVSKÉ POŘÍCÍ – Do říše zvířat, hmyzu a lůna přírody mají příležitost nahlédnout návštěvníci výstavy fotografií manželů Adély a Miloše Vášových.

 

Vědomostní soutěž připomíná odkaz starého Bernarda

30. 8. 2014

stary-bernard-2.jpgKRÁLOVSKÉ POŘÍČÍ - Do velké vědomostní soutěže s názvem Putování za odkazem starého Bernarda se mohou zapojit návštěvníci statku Bernard v Královském Poříčí. Stačí zajít do Zábavně naučného centra řeky Ohře, vyzvednout si soutěžní list a pokusit se vyplnit deset zadaných úkolů.

 

Vystoupení Lenky Filipové si fanoušci užili i pod deštníky

18. 8. 2014

lenka2.jpgKRÁLOVSKÉ POŘÍČÍ – S obrovským zájmem fanoušků se setkal páteční koncert Lenky Filipové na statku Bernard v Královském Poříčí. Ačkoli vystoupení pod širým nebem příliš počasí nepřálo, lidé se odradit nenechali a svoji oblíbenou zpěvačku přišli přivítat, i když předpověď slibovala déšť.

 

Koncert Lenky Filipové s dcerou Lenny slibuje skvělý zážitek

11. 8. 2014

filipova2.jpgKRÁLOVSKÉ POŘÍČÍ - Dámu české folkové scény Lenku Filipovou a její dceru Lenny přivátá v pátek 15. srpna publikum na statku Bernard v Královském Poříčí. Společný koncert pod širým nebem slibuje multižánrové propojení klasického kytarového umění, vážné hudby, folku a chytlavých písniček s dotekem rockových rytmů.

 

Spirituál kvintet uchvátil návštěvníky letního koncertu

27. 7. 2014

spiritual2.jpgKRÁLOVSKÉ POŘÍČÍ - Krásné písničky a pohodovou atmosféru koncertu pod otevřeným nebem si v pátek užili fanoušci legendární folkové skupiny Spirituál kvintet. Vokální soubor za nimi přijel na Statek Bernard v Královském Poříčí, kde za svoji čtyřiapadesátiletou historii vystoupil vůbec poprvé.

 

Spirituál kvintet zahraje na statku Bernard vůbec poprvé

20. 7. 2014

spiritual2.jpgKRÁLOVSKÉ POŘÍČÍ – Koncert pod širým nebem legendární skupiny Spirituál kvintet slibující skvělý hudební zážitek si mohou v pátek 25. července přijít vychutnat příznivci folkové muziky na statek Bernard v Královském Poříčí.

 

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10

následující »