Jdi na obsah Jdi na menu
 

Dění na statku

Příspěvky

Vystoupení Lenky Filipové si fanoušci užili i pod deštníky

18. 8. 2014

lenka2.jpgKRÁLOVSKÉ POŘÍČÍ – S obrovským zájmem fanoušků se setkal páteční koncert Lenky Filipové na statku Bernard v Královském Poříčí. Ačkoli vystoupení pod širým nebem příliš počasí nepřálo, lidé se odradit nenechali a svoji oblíbenou zpěvačku přišli přivítat, i když předpověď slibovala déšť.

 

Koncert Lenky Filipové s dcerou Lenny slibuje skvělý zážitek

11. 8. 2014

filipova2.jpgKRÁLOVSKÉ POŘÍČÍ - Dámu české folkové scény Lenku Filipovou a její dceru Lenny přivátá v pátek 15. srpna publikum na statku Bernard v Královském Poříčí. Společný koncert pod širým nebem slibuje multižánrové propojení klasického kytarového umění, vážné hudby, folku a chytlavých písniček s dotekem rockových rytmů.

 

Spirituál kvintet uchvátil návštěvníky letního koncertu

27. 7. 2014

spiritual2.jpgKRÁLOVSKÉ POŘÍČÍ - Krásné písničky a pohodovou atmosféru koncertu pod otevřeným nebem si v pátek užili fanoušci legendární folkové skupiny Spirituál kvintet. Vokální soubor za nimi přijel na Statek Bernard v Královském Poříčí, kde za svoji čtyřiapadesátiletou historii vystoupil vůbec poprvé.

 

Spirituál kvintet zahraje na statku Bernard vůbec poprvé

20. 7. 2014

spiritual2.jpgKRÁLOVSKÉ POŘÍČÍ – Koncert pod širým nebem legendární skupiny Spirituál kvintet slibující skvělý hudební zážitek si mohou v pátek 25. července přijít vychutnat příznivci folkové muziky na statek Bernard v Královském Poříčí.

 

Návštěvníci řemeslného jarmarku tleskali kloboukům

22. 6. 2014

klobouk2.jpgKRÁLOVSKÉ POŘÍČÍ - Velké množství návštěvníků, turistů, rodiny s dětmi a dokonce celé školní výpravy zamířily uplynulý pátek a v sobotu na statek Bernard v Královském Poříčí. Každý kdo prošel bránou na historické nádvoří, rázem se ocitl uprostřed starobylého jarmarku.

 

Příchod léta oslaví rodiny s dětmi na veletrhu řemesel

10. 6. 2014

veletrh_remesla3.jpgKRÁLOVSKÉ POŘÍČÍ - V obrovské řemeslné tržiště z dávných časů se na dva dny promění nádvoří statku Bernard v Královském Poříčí. Ve dnech 20. a 21. června sem totiž zamíří na tři desítky stánkařů a řemeslníků z celé České republiky i ze sousedního Německa.

 

Děti poznávají, že i s řemesly může být velká zábava

18. 5. 2014

remeslo22.jpgKRÁLOVSKÉ POŘÍČÍ - Den plný zábavy, her a poznávání tradičních řemesel si v sobotu užily děti na statku Bernard v Královském Poříčí. Přímo na nádvoří historického statku se mohly zapojit do soutěží, které prověřily jejich zručnost, hbitost a hravost.

 

Statek Bernard zve na nevšední dětský den s řemesly

9. 5. 2014

remesla11.jpgKRÁLOVSKÉ POŘÍČÍ - Za skvělou zábavou, nevšedními zážitky a poznáním řemesel se mohou v sobotu 17. května vypravit rodiny s dětmi na statek Bernard v Královském Poříčí. Dětské návštěvníky tu čeká bohatý program plný soutěží a her, jenž prověří jejich zručnost, hbitost a hravost.

 

Ekologická výchova s Kapíkem je plná zábavy

22. 4. 2014

ekoprogram2.jpgKRÁLOVSKÉ POŘÍČÍ - Vzdělávací ekoprogramy se zaměřením na přírodu, zdravý životní styl či potravinový koloběh připravuje pro děti ze základních škol statek Bernard v Královském Poříčí. Již v květnu a červnu přivítá první školní exkurze a představí jim svého nového maskota Kapíka.

 

Jiří Hájíček vyprávěl studentům o zmizelých vesnicích

30. 3. 2014

jiri-hajicek2_web.jpgKRÁLOVSKÉ POŘÍČÍ - Ze svého posledního úspěšného románu Rybí krev četl v březnu na statku Bernard v Královském Poříčí přední český prozaik Jiří Hájíček. Vyprávění o zmizelých vesnicích jižních Čech, které musely ustoupit stavbě jaderné elektrárny Temelín, doprovodil projekcí autentických fotografií.

 

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10

následující »