Jdi na obsah Jdi na menu
 

Dění na statku

Příspěvky

Premiérové swapování na Statku Bernard se vydařilo

1. 2. 2020

swapovani11.jpgKRÁLOVSKÉ POŘÍČÍ - Na statku Bernard v Královském Poříčí se konalo vůbec první swapování v jeho historii. Na akci přišlo několik desítek žen, které s sebou přinesly vyřazené oblečení, obuv, módní doplňky, ale i hračky.

 

Dámy si užijí povánoční swapování na Statku Bernard

13. 1. 2020

swap2.jpgKRÁLOVSKÉ POŘÍČÍ – Swapování – radostnou výměnu oblečení, pořádají v sobotu 18. ledna 2020 na Statku Bernard v Královském Poříčí. Akci, kde si lidé mění své věci za jiné a bez peněz jistě rády využijí ženy a slečny, jimž například Ježíšek nadělil nevyhovující kousek, a nyní přemýšlejí, jak s ním naloží.  

 

Poříčská pouť byla ve znamení muziky mnoha žánrů

15. 9. 2019

lucie2.jpgKRÁLOVSKÉ POŘÍČÍ - Den plný hudby si užili návštěvníci Poříčské pouti, která se v sobotu konala již tradičně na Statku Bernard. K poslechu byla celá plejáda žánrů od dechovky, přes populární muziku až po rockové vypalovačky.

 

Na Bernard se vrátí Robert Vano či show Na stojáka

26. 2. 2019

vano2.jpgKRÁLOVSKÉ POŘÍČÍ – Pestrou kulturní nabídku chystá i v letošním roce Statek Bernard v Královském Poříčí. Chce se přitom opřít o osvědčené akce a oblíbené programy, které opakovaně lákají stovky návštěvníků.

 

Sváteční pohodu navodí Vánoční trhy na Statku Bernard

24. 11. 2018

trhy_statek2.jpgKRÁLOVSKÉ POŘÍČÍ – Poklidnou idylu staročeských Vánoc slibují adventní trhy na Statku Bernard v Královském Poříčí. Letos se zde konají první a třetí adventní neděli – 2. a 16. prosince 2018.

 

Nahlédněte do tajů fotografování s Robertem Vanem

17. 11. 2018

vano2.jpgKRÁLOVSKÉ POŘÍČÍ – Mistr aktu a umělecké fotografie Robert Vano se opět vrací se svým fotografickým workshopem na Statek Bernard v Královském Poříčí.

 

K listopadu patří oslavy příjezdu Svatého Martina

4. 11. 2018

martin2.jpgKRÁLOVSKÉ POŘÍČÍ – S příchodem listopadu lidé tradičně vyhlížejí sněhovou nadílku. Jestli se jí dočkají v den příjezdu Svatého Martina na bílém koni, mohou zatím jen hádat.

 

Na Statku zahrají Pestalozzi a Wanastowi Vjecy revival

8. 9. 2018

pestalozzi2.jpgKRÁLOVSKÉ POŘÍČÍ – Letní prázdniny skončily, avšak na Statku Bernard v Královském Poříčí to bude žít i na podzim. Již v sobotu 15. září se zde uskuteční 7. ročník obnovené Poříčské pouti.

 

S Partičkou dorazila na Statek Bernard veselá nálada

11. 6. 2018

particka_ps2.jpgKRÁLOVSKÉ POŘÍČÍ – Již podruhé přijela na Statek Bernard populární Partička. Zábavná show pod širým nebem neměla chybu, a kdo se přišel podívat, rozhodně nelitoval.

 

Ubytování na Bernardu se rozšířilo o nové apartmány

11. 5. 2018

prohlidka-prostor2.jpgKRÁLOVSKÉ POŘÍČÍ – O pět moderních apartmánů včetně stylového podkrovního apartmá se rozšířila ubytovací kapacita Statku Bernard v Královském Poříčí.

 

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10

následující »