Jdi na obsah Jdi na menu
 

mladek1.jpg

KRÁLOVSKÉ POŘÍČÍ - Dva koncerty pod otevřeným nebem připravuje na období letní sezóny Statek Bernard v Královském Poříčí. Jako první za svými fanoušky přijede v pátek 21. července oblíbený muzikant, komik, ale také malíř Ivan Mládek se svým Banjo Bandem. V druhé půlce prázdnin pak publikum potěší folková legenda Pavel Žalman Lohonka a jeho spoluhráči.

Ivan Mládek přiveze na Statek Bernard nezapomenutelné hitovky a spoustu legrace. „Dadaistické monology, vtipné scénky a anekdoty budou střídat známé písničky s chytlavými melodiemi, jako jsou Jožin z bažin, Medvědi nevědí nebo Dáša Nováková. To vše v podání skvěle sehraného Banjo Bandu,“ přiblížila náladu chystaného koncertu Romana Vlková, organizátorka kulturních akcí na Statku Bernard. „Přijďte se pobavit a zasmát na této show plné originálního humoru. Určitě nebudete litovat.“

Zhruba o měsíc později, konkrétně v pátek 18. srpna, zazní na nádvoří Statku Bernard léty prověřená muzika, romantika táborových ohňů a poezie s kytarou. „Legendární písničkář a folková stálice Pavel Žalman Lohonka je na scéně již téměř padesát let a jeho skladby neztratily nic ze své opravdovosti a síly,“ poznamenala Romana Vlková.

V loňském roce Žalman oslavil 70. narozeniny, s kapelou vydal nové album Cestující muž a také knihu s názvem 70 jar písní a povídání. Na chystaném vystoupení v Královském Poříčí tak zazní nejen dobře známé šlágry, ale i nové písničky.  

Oba páteční koncerty pod širým nebem začínají v 19 hodin.

Vstupenky je možné zakoupit v Infocentru na Statku Bernard od úterý do neděle v době od 9 do 18 hodin. Bližší informace o koncertech lze získat u Romany Vlkové na telefonu 608 434 490.

  • Lístky na Ivana Mládka stojí v předprodeji 330 Kč a na místě 390 Kč.
  • Děti do 6 let mají vstup zdarma. Starší děti do 12 let a držitelé průkazu ZTP platí 150 Kč.
  • Vstupenky na Žalmana stojí v předprodeji 250 Kč a na místě 300 Kč.
  • Děti do 6 let mají vstup zdarma. Starší děti do 12 let a držitelé průkazu ZTP platí 100 Kč.